Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti szexelnétek fideszessel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szexelnétek fideszessel?

Figyelt kérdés
Tök jó csaj, szexi, meg le is feküdne velem, de mégis csak fideszes...
2019. máj. 13. 03:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%
Mint a huzat! Legalább letörlesztenének valamit abból, amit elloptak.
2019. máj. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Én fideszes vagyok, aztán mégis megd.gnék pl. momentumos csajt...
2019. máj. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
48%
Ha emiatt K, elég nagy hülye vagy...
2019. máj. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
51%
...kihagyod...
2019. máj. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
8 - akkor téged mindenki dughat? (mármint: pártfüggetlenül?)
2019. máj. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
A pártszimpátia túlzottan nem izgat, mint ahogy a vallás és a bőrszín sem, szóval ha egyébként rendben lenne akkor ez nem lenne meghatározó tényező. Viszont hozzá kell tegyem, hogy egy értelmes emberrel sem találkoztam aki megrögzött FIDESZ-es lenne úgy hogy az alapvető intelligenciája elér egy minimális szintet, szóval mivel csak értelmes nőkkel kezdek így ez a veszély nem fenyeget. 29/F
2019. máj. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Mjanos24 ***** válasza:
0%
Én szexelnék fideszesel,mert fideszes vagyok!;),amúgy már szexeltem,momentumos ,jobbikos,mszp,dk csajszikkal!,csajszi tökjó és szexi plusz le is feküdne velled de mégis fideszes ,nem használnot ki a lehetőséget,hogy végre van egy csaj aki lefeküdne veled de mégis nemet mondasz mert fideszes!,hülye vagy?nem tök mindegy fideszes vagy sem?
2019. máj. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
76%

Egyszer (ketszer) lefekudtem egy csajjal, aki egy fidesz kozeli media ugynokseg vezetoje volt. Azzal menozott, hoy melyik politikussal szokott pajtizni.

Termeszetesen hajtepos-lekopos szex volt es minden kormany elleni duhomet beleadtam amikor a feneket dugtam :) imadta! :D

2019. máj. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
38%
Dugáshoz rendelj urnákat meg a feeling miatt borsodi cigányokat is állíts az ágy mellé egy tányér pörkölttel. Olyan orgazmusa lesz még a mészáros is beszáll .
2019. máj. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
80%
Természetesen! Eddig ők szopattak minket, most én szopatnám mélytorkosan.....😁
2019. máj. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!