Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes lenne inkább idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne inkább idősebb pasit keresnem?

Figyelt kérdés

Az utolsó három kapcsolatom valami szánalmas volt :) Úgy vettem észre, hogy a velem egykorú pasik még nagyon gyerekesek. Csak a buli, pia, szórakozás. Én ennél egy kicsit már többre vágyom, komolyabb dolgokra. Az ágyban is önzők voltak egytől egyig. Mindig ők voltak az elsők, az ő kielégülésük volt számukra a legfontosabb. A szopást elvárták, de viszonozni már nem akarták. Én benne voltam mindenben, análtól kezdve tényleg mindenben :D Na mindegy, ennyire ne menjünk bele. A lényeget értitek. 23/L


Fontos: Ezt a kérdést nem ismerkedési szándékkal írtam ki, kérlek ne írjatok privátot.


2019. máj. 13. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Röviden igen, de nem feltétlenül kell sokkal idősebb legyen. Egy 27 is elég.
2019. máj. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én sem 50-re gondoltam 😃
2019. máj. 13. 15:34
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném h mind ilyen. Én legalábbis ennyi idősen se voltam önző. 36. F.
2019. máj. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 28-33-ig nézelődj az még belefér
2019. máj. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Solvi ***** válasza:

Az ilyen lányokat mindig kihasználják?


Aztán én meg csak nézek hogy miért az idősebbekre buknak..


Egyébként van kivétel aki komolyabb, de nem biztos hogy abban a közegben ahonnan a jómadarakat kifogtad.


22f

2019. máj. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A nok mindig is elorébb voltak valahogy. Es a legtobb esetben legalább 2-3 évvel mindig is oregebb pasijaik vannak. Keress magadnak te is valami oregebbet. 26-29 nyugodtan. Már biztos másabb lesz kicsit az élethez az hozzáállása.


Persze ezek csak általánosítások, a 23 évesek kozott is biztos vannak komolyak, és olyanok, akik oda figyelnek a néjukre. De tény, hogy kevesebb. Tisztelet a kivételnek.

2019. máj. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenki egyforma. Én 24 éves vagyok és nem vagyok gyerekes, dolgozom, vannak céljaim. Kedves, rendes és odafigyelő srác vagyok. Nem feltétlen kell sokkal idősebb pasit keresnek, mindenkinek más a felfogása és a célja is.
2019. máj. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

26-30 éves korosztály lenne számodra az ideális. És nem mindenki gyerekes :)


26F

2019. máj. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amig ki nem próbalod és nem tapasztalod meg mondhat bárki barmit !
2019. máj. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38 vagyok, de szerencsémre gyakran betalálnak a fiatalabb lányok (is)! Én magam is imádom Őket, így 16-tól simán leállok bárkivel, aki viszont tetszik! Szép feszes a testük és sokszor odaadóbbak, mert többet akarnak nyújtani! Bár ehhez az is hozzátartozik, hogy egy 40 körüli pasi valószínűleg már jobban is bánik a lányokkal, van tapasztalata és más a hozzáállása is! Pl. a popsizáshoz is először a kedvet kell meghozni, felkelteni az érdeklődést, a vágyat, nem pedig erőltetni..
2019. máj. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!