Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szexelek idősebb férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szexelek idősebb férfiakkal, és nem vagyok képes a saját korosztályommal lenni? 18/L

Figyelt kérdés
15evesen vesztettem el, eleinte velem egykoruakkal csinaltam, de egyszer jott egy 35os azota csak idosebbekkel elvezem, es tervezgetek. Jelenleg egyedul allo vagyok, de a sajat korosztalyom egyaltalan nem izgat fel, mi lehet velem a baj? Normalis valaszokat legyszi..

2019. máj. 7. 19:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
20%
Őöö,lássuk csak...Curva vagy? És aranyásó is...
2019. máj. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Jo nagy gyoker vagy. Azert mert vonzodom az idosebbekhez egybol kva vagyok? Grat. :)
2019. máj. 7. 19:46
 3/28 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező mert az idősebbek,komolyabbak,felelőség teljesebbek,és megbízhatóak!


1 es!


Ézért miért lenne az? Azért mert a nyomorult fsz verő fiatalok csak nyávogna,amekyik meg nem.Az béna,tahó,bi,vagy búza!

Ne k...ázz le valakit mert más korosztályt preferál!

2019. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom innen nincs kedved ismerkedni senkivel ugye? 39f
2019. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
31%
Nem fog válaszolni!_D
2019. máj. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
18%
Aranybánya kanyok is megjöttek. Háhá.
2019. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Engem is mindig az idősebb pasik érdekeltek. A saját korosztályomat a mai napig gyerekesnek tartom.
2019. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
36%
Mert a mai 35 éves kanyok nagyon komolyak. Kilógó bokácskás szkinni farmerba, esses pólóba, seprű hajjal, mopszot sétáltatva. Lol.
2019. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
12%
Mer beteg vagy
2019. máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
96%

Mert a korodbeli fiúk túl komolytalanok, és nincs bennük semmi férfiasság. Amíg az idősebb férfiak már tapasztaltabbak, inteligensek, nem szűk látókörűek, és nem úgy viselkednek mint egy kislány.

Én is ezért preferálom jobban az idősebb férfiakat, mint a korombelieket.

Ennek semmi köze h a férfinak mennyi pénze van, és milyen kocsija. A szex legyen velük élvezhető. Ennyi


22L

2019. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!