Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Együttélés alatt a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttélés alatt a férfiak hogy várnak spontán szexet, ha igénytelenek, büdösek?

Figyelt kérdés
Az exem napi egyszer letusolt este lefekvés előtt, és ennyiben kimerült a tisztálkodása. Ez azt jelentette, hogy hétköznap volt egy kb fél órás idősáv, miután letusolt, de még nem aludt el, amikor szexelni lehetett vele, mert amúgy fizikai munka után büdös volt délután. Miután szexeltünk, nem volt képes legalább a farkát megmosni, hanem lefeküdt aludni, majd a másnap esti zuhanyzásig "érlelte". Aztán csodálkozott rajta, hogy mondjuk szombat délután ha bepróbálkozott, miért utasítottam el a közeledését mindig. A szóból nem értett, nem volt hajlandó többször tisztálkodni, sőt még azt mondta a napi egy tusolásnak is örüljek, más férfi ennyiszer sem szokott.
2019. máj. 13. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Pedig jó ha van szaga.
2019. máj. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most, hogy mondod én sem szoktam zuhanyozni 😂😂😂
2019. máj. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne altalanosits...én reggel este tusolok és mindig tiszta és illatos vagyok!!!

Köszi!!

2019. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég ott kétnaponta tusolni, vagyis télen elég volt, nem szabad pazarolni annyira a vizet, meg a tusfürdőt :D ja, hogy én egyedül élek ezért nem zavar senkit...
2019. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én csak heti egyszer szoktam fürdeni, még az is sok.
2019. máj. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szennyvíztisztítóban dolgozom, meló után tusolok, edzès után szintèn, ès kakkantás után fenèk - alváz mosás.


Ennek ellenère szex után èn sem rohanok lemosni magamról a kettőnk nedveit, inkább összebújva "èrleljük" mind a ketten.


Minden esetre lehet h tálalnod kène neki egy napos èrlelt puncit amivel előtte játszadozott.


31F

2019. máj. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Öreganyámék lavórban mosakodtak hideg vízben, heti egyszer volt fürdés, mert drága volt a meleg víz. Aztán volt 8 gyerek.

Na, viccet félretéve, nekem meg pont az a bajom, hogy soha nincs spontán szex, mert a párom fürdés nélkül semmire sem hajlandó. Jó, nem mondom, az orális előtt fürödjünk meg, de egy spontán dugás fél naposan most miért nem fér bele?

2019. máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szex után mért kell fürdeni?Ha már az alvashoz kéyzülődünk biztos nem kdlek fel,inkább hozzá bújok.
2019. máj. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!