Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy a lányok nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a lányok nem szeretik az anált, csak eltűrik a jóképű srácoktól?

Figyelt kérdés
A átlagosoknak/csúnyáknak nem is engedik meg.

2019. máj. 15. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
És ti miért akartok a nők s...gébe matatni állandóan? Nem jobb a punci?
2019. máj. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Ha egy nőt lekileg lemezítelenítesz, kb bármit megtesz neked a szexben... ha eléggé el tudo csavarni a fejét, racionálisan nem tudnak olyankor gondolkodni...
2019. máj. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Hát nekem volt dolgom helyessel,átlagossal és hát nem a leghelyesebb sráccal is De egyiknek se engedtem.. mert nem érdekelt a téma
2019. máj. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
De amúgy nem tudom miért jó ez az anal. Engem soha nem érdekelt. Ott a pina, azt kell tágra qúrni... hadd lötyögjön benne az átlagosabb.. aztán kész...
2019. máj. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 LazyJones ***** válasza:
100%
Asszony többször akarja, mint én, pedig nem vagyok egy volágszépe. Szóval nem, nem igaz, vagy legalábbis nem mindenkire igaz.
2019. máj. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️
2019. máj. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem igaz.
2019. máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akit taszít az senkinek se engedi,aki szereti az mindenkivel szereti,aki nem élvezi,de nem is undorodik tőle,azokat néha rá lehet beszélni,nyilván ha vastagabb a farkad kevesebben fogják engedni,mert fáj akinek nem tágul úgy.
2019. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%

Sosem voltam hajlandó rá, a mostani páromnak viszont egyből igent mondtam, amikor felhozta a témát.

Kitágít előtte, síkosító meg minden, viszont így is kellemetlen, fáj. Nem oda való az. De ő nagyon élvezi és pár perc fájdalmat kibírok az öröméért.


A kérdésed meg f...ság. Hogy jön ide a külső? Ha valaki rondának tart téged, az nem csak az anált nem fogja engedni, hanem semmit sem.

2019. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Te se vagy normális... Az ő öröméért fájdalmat? Ha szeret, nem okoz fájdalmat, semmi módon, akkor sem ha ő imádja az anál. Ha csak 2 dugni való lukat lát benned, akkor meg lesz..ja,hogy neked fáj vagy sem.
2019. júl. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!