Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelent az hogy Fètis?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az hogy Fètis?

Figyelt kérdés
2019. máj. 16. 14:52
 1/5 StevenUp ***** válasza:

Valami iránti felfokozott vágy. Mármint nem úgy hogy vâgyakozol egy fagyi után hanem az hogy ez a valami vagy valami folyamat szexuálisan felizgat és így tudsz erős intenzív orgazmust elérni


Gyakorlatilag bármi lehet fétis szokott vagy szokatlan dolgok közül csupán annyi kell hozzá hogy az ember nagyon unatkozzon

2019. máj. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Érthetetlen hülyeség! Amit sok csökkent értelmű szükségesnek érez hogy kövessen!
2019. máj. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fetisizmus kóros vágyat jelent.
2019. máj. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A google-be beírod és megtudod. Kb 3 perc az egész!

Sok sikert!😆

2019. máj. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lábfétis nem fétis akkor ugye ? Nos ha még akkor is az a véleményetek hogy unatkoztam volna, kb 2-3 éves koromtól valamiért szerettem/fantáziálgattam csajok lábairól, és nemtudom miért, igy vagyok és ilyen lettem, nem tehetek róla, ahogy szegény melegek se tehetnek róla hogy megverte őket az élet
2019. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!