Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Heteroszexualitás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Borotvált vagy szőrös?

Sokat olvastam hogy szeretik a szőröset is, vagy esetleg a fazonra igazítottat. Lányok/fiúk bennetek mennyire van úgymond megfelelési érzet hogy csupasz legyen mikor épp "akció" van? Esetleg ti hogyan szeretitek ha csupasz vagy szőrös vagy fazon? Melyik a higénikusabb?

máj. 16. 20:19  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Nekem más számít ez nekem teljesen mindegy :) 40 f

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont máj. 16. 20:23 Privát üzenet
Land of Confusion nevű felhasználó válasza:

Én sokkal jobban vágyom rá, hogy szőrös legyen annak a lánynak puncija, akivel majd olyan helyzetbe kerülök, mint az ellentettjére.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont máj. 16. 20:26 Privát üzenet
Szőrös.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/12Időpont máj. 16. 20:33 Privát üzenet
Borotvált vagy csupasz nekem ez sokkal jobb és izgatóbb!

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/12Időpont máj. 16. 20:47 Privát üzenet
Béla. A Király. nevű felhasználó válasza:

Nő legyen csupasz, vagy fazon, magamon meg nem szeretem a dzsumbujt, így trimmelem rövidre.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/12Időpont máj. 16. 20:58 Privát üzenet

nekem a szőrös punci tetszik:D

22f

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/12Időpont máj. 16. 20:59 Privát üzenet
Mathiad nevű felhasználó válasza:

Én borotválom magamnak, mert így tetszik nekem. A lányon is jobban szeretem, ha csupasz. F 24

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/12Időpont máj. 16. 21:35 Privát üzenet
StevenUp nevű felhasználó válasza:

Én a borostás vagy fazonra igazított puncikat szeretem

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/12Időpont máj. 16. 22:11 Privát üzenet

Én úgy szeretem, ha gyantázva van vagy esetleg trimmelve. A borotvált borzasztóan tud szúrni egy fél nap után is, a hosszú szőrt meg nem túl kellemes kifelé szedni a számból. :D

L

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont máj. 16. 22:59 Privát üzenet
Szőrös

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont máj. 16. 23:35 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lányok, a teljesen csupasz, vagy a szőrös/borotvált farkát részesítik előnyben?
Baj az ha engem nem vonz az anál, a kikötözős szex, és a igényesen szőrős punci jobban tetszik mint a borotvált?
Mennyire gyakori, hogy egy borotvált puncis csajt direkt izgat, hogy a pasija szőrös, vagyis az, ahogy a srác fanszőrzete hozzáér a csupasz nunijához dugás közben?
Ki melyik pózt élvezi a legjobban és melyik pózban élvez el a legkönnyebben? Fiúk inkább a szőrös vagy a borotvált puncit szeretitek?
Lányokhoz szól a kérdésem, nektek egy férfi izmos felsőtesten a szőrős mellkas, vagy a borotvált jön be jobban?
Lányok nektek a szőrös vagy a borotvált intim terület jön be?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Heteroszexualitás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!