Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj az ha engem nem vonz az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az ha engem nem vonz az anál, a kikötözős szex, és a igényesen szőrős punci jobban tetszik mint a borotvált?

Figyelt kérdés

Sokszor gondolkozom ezen, hogy velem van a baj hogy engem csak a sima szex érdekel. Mert tudom hogy sokan szeretik az extrémebb dolgokat, de én inkább undorodom attól.

Engem max az autós szex izgat.

De az anál, kikötözés, meg az ilyen segédeszközös szex taszít engem.

És a szőrös punci pedig sokkal jobban felizgat, mint a csupasz. A szőrös olyan szép nőies:)

Félek hogy mi van akkor ha egyszer egy olyan lánnyal jövök össze aki szeretné az anált...

22f


2019. máj. 11. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem lesz könnyű életed, de ez van. Ne add fel
2019. máj. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bajnak nem baj, biztos létezik ilyen csaj is..

Viszont ahogy egy híres mondás tartja: a jövő pinája a segg! ;)

2019. máj. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem az anál miatt nem kell aggóddni. Itt minden lány meg pasi szerint a segg a legjobb meg a legélvezetesebb és h minden csaj hagyja nekik. De ez csak rizsa. A valóságban a nők 85%-a vagy kiprobálta és nem volt jó neki vagy alapból tabu. A kötözés meg nem vészes. Nem bántod a másikat vele de nem is kell feltétlen kipróbálni. Nos a szőrős punci meg sok lánynak van. Pláne ha nincs pasink. Általában akkor szedjük le ha pasink lesz. De én pl örülnék ha egy pasi ez jobban vonzaná mint a teljesen kopasz. Nekem is kényelmesebb. 22/L
2019. máj. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy nem baj

Csak egy idő után uncsika leszel


25N

2019. máj. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%

Én nem jönnek össze veled. De úgy veszem észre , hogy én vagyok a kisebbség.

Nekem maniam az anál és teljesen kizárt , hogy olyan pasim legyen aki azt nem szereti.

Ha nagyon nagyon bejonnel talán adnék esélyt. Talán meg is próbálnam megkedveltetnj , de ha nem megy akkor ez rövid kapcsolat lenne.

De nyugi. A normális nők normális szexet akarnak.

2019. máj. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ízléseken vitatkozni felesleges.

Autót még nem dugtam, engem annyira nem izgat az sem.

2019. máj. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

Valaki írta, hogy uncsika leszel. Ekkora baromságot rég olvastam.

Attól, mert valakinek hagyományosabb az ízlése ilyen téren, még nem egyenlő az unalmas jelzővel. Fantázia kérdése, hogy mit hozunk ki abból, ami nekünk belefér és szimpatikus.


Én is azt hitte, hogy minden férfi anál mániás. Több évig tartó kapcsolatomban a páromat nem izgatta a dolog, és mert engem sem, így fel sem merült, hogy kipróbáljuk. Ismerkedés során is találkoztam olyan férfiakkal, akiket nem érdekelt a dolog.


Én női oldalról vagyok ilyen helyzetben, mert zavarna, ha olyan ember lenne mellettem, aki szeretné az anált. Csak azért nem mennék bele, mert ő akarja, de közben én viszolygok tőle.


Én hagyományosabb ízlésűnek tartom magam az átlagnál, és reménykedem, hogy valaha összesodor az élet egy ugyanilyen gondolkodású egyénnel.

Nekem az análon kívül még az egymás véresre verése, megalázása, kaki-pisi szex stb... nem fér bele.

A hagyományos szex, mindenféle extrémebb pózok, 69 stb., + ami mindkettőnknek tetszik, az mind jöhet. Tudom, ez sokaknak unalmas, de ez belülről jön.

26/N

2019. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!