Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek szexi a lábam?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szexi a lábam? Elsősorban labimadok véleménye érdekel

Figyelt kérdés
[link]
2019. máj. 17. 18:11
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Engem a segged érdekelne.
2019. máj. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
85%
en ugyan lany vagyok, de szerintem nagyon szexi:) es a kormeid is szepek 19/l
2019. máj. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
76%
Olyan mint a sült szalonna.
2019. máj. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
73%
Ennyiből nehéz megmondani de viccesen helyezkedik el a második labujjad:)
2019. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Engem a teljes egészed érdekelne.
2019. máj. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
66%

azta, de eldeformálódótt lábfejed és lábujjaid vannak... huh.. a hideg kiráz.


Viszont ápolt, ez valamit segít a látványon. A pedikűr ízléstelen, de az is ápolt legalább. Ízléssel ezen is lehetne javítani és akkor az összkép se lenne ilyen jeti-torz, hogy egy másik kommentelőt idézzek. Ez a körömvágás pedig csak még jobban kiemeli a tepsi széles lábujjaidat és tömzsibbé is teszi.



A kézfejed pár fokkal jobb, de ott is az teszi szebbé, hogy hosszabbak a körmeid és így nyújtjàk az ujjaidat. A kisujjad pedig csálé, kifele. Vagy a gyűrűsujjad görbe. Nem tudom, melyik, de ilyet még nem láttam. Általában az ujjak egyenesek szoktak lenni.


Gondolom, ha kitetted a képet, akkor fogadod az építő kritikát is.

A tanácsom : egy finom, kecses mandula alakú köröm mindig jól mutat. Ezt az ízléstelen alul rózsaszín, a szélén meg fehér hibajavító csíkot felejtsd el. Menj el egy profihoz, aki normálisan megcsinálja és csinál egy nőies, kifinomult verziót.



Arról pedig, hogy kusza tölcsér alakú lábfejed van, nyilván nem tehetsz.


De mivel raktál ki magadról képet és véleményt kértél, így nagyon szívesen leírtam az objektív tényeket, még mielőtt valami kièhezett elhitetné veled, hogy szép :)


Igen, ápolt. Ezt senki nem vitatja.

Azt sem, hogy az alapjaid, amivel születtél, nem jók.



Meglep, hogy akinek ilyen làbfeje van, ki mer tenni képet magáról.



A szexinek meg a szépnek ugye nincs köze egymáshoz, ugyanis egy kevésbé szép lány is lehet szexi, vagy egy akcentus is lehet szexi, stb, szóval az, hogy szexi-e, az teljes mértékben szubjektív. Lesz, akinek szexi, lesz, akinek nem. Előrébb nem leszel attól, hogy itt 24 válaszoló szexinek tartja. Mert ez csak 24 ember a többi millióból.



Úgyhogy szerintem igen tartalmas választ kaptál. Igyekeztem a kérdésre válaszolni. Üdv

2019. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
4%
nekem is hasonlo labujjaim vannak es labam, mostantol lojjem le magam, utolso?:D teny, h nem a legszebb, de azert annyira nem is undorito. az objektivitasod elegge inkabb a negativitas iranyaba csuszik.
2019. máj. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Fhú! Imádnám!
2019. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
52%
A lábujjak nem nagyon tetszenek, a felvitt körömlakk színe nem annyira szép. Az viszont tetszik, hogy széles a lábfejed:).
2019. máj. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

#16: Lehet, hogy nem tökéletes neki, de a csúnya közelébe nincs. Ezt olyan lábfétisesként mondom, aki nagyon válogatós, mind nőkben, mind kéz és lábfejben. Ajánlom írd be a google képkeresőbe, hogy ugly feet, és hasonlítsd össze a kérdezőével. :)


#17: Biztosan szép lábad lehet, ne aggódj. :)

2019. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!