Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mitől lesz egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mitől lesz egy lány számotokra különleges? Elsősorban külsőre gondolok.

Figyelt kérdés
Mikor figyeltek fel a nőre? Erős smink, egzotikus arc, bájos mosoly, extrahosszú haj, karcsúság....? Mi jön be?

2013. okt. 3. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
hosszú haj, nagyon aranyos szemek és arc, vékonyság, természetesség
2013. okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne legyen tetoválása, az ma már különlegesség
2013. okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

3 mell! elég különleges nem..

két kezembe van 1-1, és jut egy a számba is...

2013. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a karcsú, nőiesen formás, törékeny testalkat jön be. Az ilyen lányok szerintem nagyon aranyosak. :) Hajból hosszú fekete, szemből sötétbarna, bőr meg nagyon világos barna. Ha ez összeáll, akkor álomnőm. Ne pontozzatok le, hogy "a külső nem fontos, te kretén, fujj", ez volt a kérdés, én csak válaszoltam. :)
2013. okt. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell az erős smink.. Ha sminkel akkor csak szolidan...

Én amire oda figyelek aaz a bájos mosoly, karcsúságot is nézem, ééés az is eléggé fontos hogy külsőre mit árul el magáról.. Ez alatt azt értem hogy ha külsőre azt látni rajta hogy játssza a r*bancot akkor inkább hagyom is a fenébe.. Tudod neem szeretem a r*bancokat pedig sajnos sok van.. :(

2013. okt. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az más, ha felfigyelek egy nőre, és más, ha számomra különleges.

számomra akkor különleges, (az etalont mondom) ha hosszú sötétbarna haja van, kicsit kreol bőre, mélybarna szemei, bájos mosolya, leheletnyi vagy natúr smink...

2013. okt. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!