Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szerethetné meg újra a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerethetné meg újra a barátnőm a popsinyalást (már 3 éve nem engedi)?

Figyelt kérdés

Én csináltam neki először, megőrült tőle. Olyanokat mondott közben: ‘nem gondoltam volna hogy ez ennyire jó, istenem ott kakilok, ne hagyd abba, ne sajnáld”. Amikor bedugtam a nyelvemet mindig elélvezett azonnal remegve. Teljesen megőrült érte! Nekem ez a fétisem mióta az eszemet tudom, minden nőnek nagy örömmel ki szoktam nyalni a popsiját. Általában élvezik, néhányaknak semleges, de ilyenben még nem volt részem mint a barátnőmmel, hogy ennyire megőrüljön tőle valaki. Egy nagyon forró éjszakán megtörtént fordítva is!

Sajnos a legjobb barátnője telebeszélte a fejét 3 éve! Ő akkor csinálta a pasijának és kórházba került lázzal, hányással, ott volt napokig antibiotikum kúrán! Nem lehetett túl higiénikus a srác, mi alapból alapos zuhanyzás után csináltuk. Azóta, hogy ezt elmesélte a barátnőmnek, nem engedi hogy kinyaljam neki, bármennyire is szereti. Azt mondja, hogy megőrül érte de nem lehet, nem szabad! Nem akarja hogy kórházba kerüljek én is. Bárhányszor próbáltam elmagyarázni neki hogy ez nem így lesz, higiénia, stb de hiába! Ha váratlanul próbálom neki csinálni akkor azonnal elugrik, eltolja a fejemet és leordít hogy nem lehet, hagyd abba!

Sajnos nekem ez a legnagyobb fétisem, tudja ő is de hajthatatlan. Mindig azt mondja menjek és nyaljam ki xy munkatársnőnek, biztos örülne neki meg hasonlókat. Ha megnézek egy nőt arra is azt mondja, biztos tetszene neki ha bedugnám a nyelvem, ő látja rajta. Tényleg nagyon odavagyok a dologért, már sokszor eszembejut hogy tényleg megcsinálnám ha benne lenne egy másik nő.

Valahogy ki lehetne verni ezt a barátnőm fejéből? Hogy újra megengedje és élvezze mint régen? Vagy most már ez berögződött neki és ennyi volt? Tényleg keressek mást ennek a vágyamnak a kiélésére?



2019. máj. 17. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
ne eroltesd, ha nem akarja. de ahogy latom ez a szitu mar ot is fusztralja. keress mast szerintem, de elotte szakits vele, ne csald meg, legyen benned ennyi tisztelet iranta.
2019. máj. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Hű, nem gondoltam, hogy a seggnyalásról ilyen szép hosszan is lehet értekezni. Jól értem, hogy azért nem engedi, mert téged félt? A kis önzetlen... :)
2019. máj. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Nyald a főnöködnek. Az hozzá van szokva.
2019. máj. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!