Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert az "idosebb" korosztaly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert az "idosebb" korosztaly nyomul leginkabb a nokre/lanyokra, ahol mar elvileg lecsokkent a libido? (50+)

Figyelt kérdés
persze nem csak ok, de ugy vettem eszre, hogy ok tulnyomo tobbsegben vannak es sokkal alparibb, eroszakosabb modokon probalkoznak...

2019. máj. 18. 00:37
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

21 éves vagyok mostanában rengeteget tindereztem és észre vettem egy furcsa dolgot.


Az elején elkezdtem.:

Szia, hogy vagy?-al indítottam. Megpróbáltam megismerni az másikat úgy mint ha leültetek volna valaki elő és az lenne a feladat, hogy tudj meg minél többet a másikról.


Nyílván ezek unalmas beszélgetések voltak és igazán nem érdekelt a válasz arra hogy "Hogy vagy?" mert nem tudtam értékelni.



...Később:

Elkezdtem kicsit kreatívabb beszélgetés kezdő icebreakereket használni és kicsit dinamikusabban elindítani a beszélgetést.


Itt már arra törekedtem, hogy tartalmas legyen a beszélgetés nem hogy mit tudok meg vagy tud meg a másik róla.


Ebből voltak olyanok, hogy akár 2-3 héten át mindennap beszélgettem ugyan azzal az emberrel.


Ez már eredményezett 2db tinder találkozó, de rettentes volt a sikerráta plusz nagyon, de nagyon sok munkával járt.



...Picivel később:

Elkezdtem minél hamarabb áthívni a másikat facebookra vagy éppen találkozásra és amellett hogy demonstráltam jófejségemet teleraktam az üzeneteimet szexuális utalásokkal.


Nagy ez más egész jó sikerrátával megfelelő eredmnyeket hozott. Kb hetente 2 lánnyal találkoztam.


Viszont ... egy idő után ahogy egyre nagyobb lett a tapasztalatom kicsit ráuntam és ellustultam.



Rájöttem, hogy sokkal jobb ha az elején 2-3 mondatban megpróbálom nem erőltetve kicsit humorosan demonstrálni jófejségemet és őszinteségem és utána rögtön elhívni a másikat valahova.


... és megbeszélni vele, hogy a találkozóig ne kommunikáljunk, amire kitaláltam kb 4 bevált módszert hogy a lány úgy érezze hogy tényleg érdekel és csak nem akarom lerázni.



Mért fejtettem ki ilyen hosszan?

(Mert most picit unatkozom és szerettem volna a gyorsírást gyakorolni, már egészen jól megy :D )


Meg persze ... Ahogy egyre több az ember tapasztalata egyre nehezebben tetteti hogy érdeklik őt a repetatív unalmas részei az ismerkedésnek.


Elsőre nem feltétlenűl egyértelmű, de ha mondjuk 6 hónapon belül találkozól kb 60 lánnyal ... akkor már leesik, hogy az idő nagy részében ugyanazokat a köröket futod le mindenkivel.


Mindenkinél ugyan azokat a szövegeket használok kicsit átfogalmazva az individuális esetre. Ugyan azokat a bevált technikákat.


Mivel ez egy könnyű repetatív folyamat .. keresed a kiskapukat, ahol le tudod vágni rövidebbre a folyamatot.


Ez lehet az egyik ok.


A másik meg, hogy abban a korban már kicsit "out of touch"ok és nem értik hogy az amit csinálnak nem jó...

2019. máj. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom a tartalmas valaszt, de sajnos felreerthetoen irtam,most veszem eszre. arra ertettem, mikor utcan leszologatjak, bamuljak, megjegyzik hogy " ha x evvel fiatalabb lennek" stb.
2019. máj. 18. 01:04
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

14-20 között hiába voltam képes akár napi 20x masztizni és mindannyiszor elélvezni és jó adag spermát termelni, kommunikálni nem tanultam akkor még meg és nem mertem leszólítani lányokat, meg nem is tudtam annyita védekezésről, hogy tudjam, hogy póz váltásonként érdemes megnézni, hogy az óvszer bírja-e még és nem kell-e menet közben a harmadikat, vagy negyediket felhúzni, mert nem bírja éppen a gyűrődést.


Idősebbeknek meg a szex hiányzik. Könnyebben tudnak kommunikálni. Tudják mit akarnak. Határozottabbak. Magabiztosabbak. Gazdagok. És szexuálisan tapasztaltak, tovább is bírják. Ezek mind olyan faktorok, ami egy 20 évesnek nincs meg.

2019. máj. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a kutya ugat, amelyik nem harap.
2019. máj. 18. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez nem nyomulás. Ez kommunikációs erőfitogtatás, jelezni akarják, hogy még mindig kanok (kapuzárási pánik, ugye), hogy még mindig ők a dominánsak. Onnan lehet ezt tudni, hogy ha visszaszólsz, fülüket-farkukat behúzzák.
2019. máj. 18. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Ez a kérdés rossz kategóriában van. Ez párkapcsolati téma. Akkor lenne ideillő, ha az volna a kérdés, hogy jellemzően valóban lecsökken-e a libidó 50 fölött. (Szerintem nem, de csak a saját nevemben tudok válaszolni.) Az intelligensebb ötvenes férfiak tudnak pár dolgot az életről, tudják, mi fontos, és hogy sok nőnek hiányzik az életéből valami, amit megadhatnak nekik. És nem is a szexre gondolok, bár abban is simán lehet jobb egy ötvenes, mint egy huszonéves, ha türelmes, és fölismeri, mi a partnere igénye, de főleg, ha nem önző. Inkább a figyelemre, amit messze nem minden nő kap meg a kapcsolatában.
2019. máj. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!