Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minél nagyobb, annál szebb,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél nagyobb, annál szebb, izgatóbb?

Figyelt kérdés
Rendkívül vonzanak a hatalmas női méretek.A minél nagyobb popsi,óriási has,lógó mell.Más is van így ezzel?A nők ezt hogyan látják?Örülnék,ha nem bántó,sértő megjegyzések érkeznének.

2019. máj. 18. 07:55
1 2
 1/11 anonim válasza:
39%
Én is így vagyok ezzel.. 21/f
2019. máj. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
Kezeltesd magad, de sürgősen!!!
2019. máj. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Azért hálistennek nekem ennyire nem durva a helyzet de szültem 3 gyereket, ugye annak azért nyoma van, több idő mire minden olyan lesz mint előtte, de teszek érte hogy visszaálljanak a dolgok. Én nem tudom elképzelni hogy a pasiknak ezek a vonzóak amiket leírtál. Ne értsd félre a pásromnak semmi baja velem meg kíván is, mondjuk ahogy mondtam is hiába a 3 gyerek nem ilyen durva a helyzet!
2019. máj. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem valóban vonzóak az extrém súlyú nők.Hogy más hogyan van ezzel,arra vagyok kíváncsi.Tudom a többségnek más az ízlése.
2019. máj. 18. 09:05
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy mulya, akkor ez egy jól kihasználható adottság nálad. Többségében a általad bálványozott nők, éppen az alkatuk miatt társtalanok.


Ez ma egy ilyen világ. Rubens korában nem lettél volna ilyen szerencsés. Bár az araboknál is versenyben kéne lenned.

2019. máj. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen pasi vagyok, de extra méretekkel rendelkező csajt sajnos baromi nehéz találni. Ha találsz is, nem fog komolyan venni sajnos. Ez tapasztalat.
2019. máj. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled.Amikor társkeresőn írtam,hogy 200 kg körüli hölgyet keresek,visszaírták,hogy máshol szórakozzak vagy trollkodjak.Most bizonygassam,hogy komolyan gondolom?
2019. máj. 18. 10:37
 8/11 anonim válasza:
Fatfan mások előtt is nyíltan vállalod ezt a vonzalmad vagy csak itt névtelenül? Meg te milyen alkatú vagy, hogy nézel ki? Érdekel, milyen pasiknak jönnek be az ssbbw lányok :D
2019. máj. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nyíltan is vállalom vonzódásomat az extrém kövér nőkhöz.Soha nem szégyelltem magam amiatt,hogy hatalmas méretű kedvesem van.Pedig volt 190 kg-os is.Én középkorú,sportos alkatú/183cm,89 kg/vagyok.Elég feltűnőek voltunk az exbarátnőmmel,hogy 100 kg-mal nehezebb volt nálam.De nem zavart...
2019. máj. 21. 08:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó olvasni, h vannak így gondolkodó pasik is :)
2019. máj. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!