Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti lenézitek azokat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti lenézitek azokat a fiúkat/férfiakat akik nem mernek kezdeményezni?

Figyelt kérdés

2019. máj. 18. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Nem nezik le csak erdektelenne vallnak. Ez alapvetoen ferfi oszton hogy a pasi megy a no utan. A noi pedig szeret szep lenni a pasi elott.
2019. máj. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem, kezdeményezek én, ha olyanom van.
2019. máj. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

Párom nem mert nagyon lépni annó. Én az a tipikus miniszoknyás, magassarkús Barbie baba voltam, ő pedig egy BMX-es, tüsi hajú, laza gyerek. Beszélgettünk sokat miután megismertem egy ismerősünk buliján, de nem alakult semmi, és összejöttem egy másik sráccal, nem tartott sokáig, kb 1 hónap, de onnantól nem beszélgettünk. Eltelt fél év, és tök véletlenül találkoztunk valahol, és újra elkezdtünk beszélgetni. Volt valami benne, ami nagyon megfogott. Sokkal értelmesebb volt, mint a többi korombeli srác, tetszett az életfelfogása, kedves volt, intelligens, humoros... Elhatároztam, hogy nekem ő kell. Egy volt a társaságunk, és egyik nap, mikor mentek bulizni, megleptem, hogy mentem én is. Ott egy csajszi odajött hozzám, hogy lépjek már én, mert ő nem mer, pedig nagyon odavan értem, de nem biztos benne, hogy kellene nekem ő. Odaültem hozzá, beszélgettünk, iszogattunk, aztán egyre közelebb kerültünk egymáshoz, végül átsmároltuk az éjszakát. Ez volt 7 éve, azóta boldogok vagyunk együtt. Kiderült utána, hogy ő abban a fél évben is rám vágyott, és utálta magát, amiért nem lépett, és összejöttem mással...

A tanulság: ha amúgy tudsz beszélgetni a csajjal, megfogod valamivel, okos, kedves, értelmes srác vagy, akkor nem gáz, ha nem mersz lépni. De ha meg sem tudsz szólalni, és a sarokban várod a csodát, akkor gáz.

2019. máj. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

Nem nézek le senkit ilyen miatt.

Nyilván nem a legpozitívabb tulajdonság, de megváltoztatható.

2019. máj. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem nézem le csak nem veszem észre mert nem kezdeményeznek. Amúgy ne feljetek tőlünk. Nem harapunk. (Nagyot🤪)Mi lehet a legrosszabb? Max azt mondjuk nem.
2019. máj. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
Nem nézem le de akkor nálam eleve off mivel én nem vagyok az a kezdeményező típus, szeretem ha meghódítanak. Legrosszabb esetben is ha én jelzem az érdeklődésemet és nem érkezik válasz akkor érdektelenné válik számomra. Egy töketlen valakivel nem tudok mit kezdeni.
2019. máj. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem nézem le, csak nem foglalkozok velük. Miért tenném? Gyáva, beszari pasit nem akarok.
2019. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Azt pasit is lenézik, aki kezdeményező, ha nem jön be nekik..
2019. máj. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Utolsónál a pont!
2019. máj. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Én spontán nem szólítok le nőket, pedig jól nézek ki... meg a nők szerint is jóvágású/jóképű vagyok, ahogy visszahallom... viszont olyan csajhoz én is odamennék aki mosolyog, de csak úgy simán odamenni csajhoz mert tetszik, tuti nem...
2019. máj. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!