Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány aki lefekszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki lefekszik olyan fiúval aki nem tetszik neki?

Figyelt kérdés

Én mindig is úgy gondoltam hogy én velem sosem akar majd szexelni egy lány sem, mert eléggé visszahúzódó, szolid vagyok. És a kinézetem sem nagyszám. Viszont pár hónappal ezelőtt megismertem egy szép lányt a neten aki benne volt egy alkalomba. Ő nem tudta, hogy szűz vagyok még.

Ha szexelt velem akkor ez azt jelenti hogy tetszettem neki?

amúgy nem jött rá hogy szűz vagyok:D


2019. máj. 18. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:

1: én nem szexelnék olyannal aki nem tetszik de ez nem jelenti azt, hogy más sem. Van az a kanosság...

2: az, hogy nem mondta még nem jelenti azt, hogy nem jött rá, hogy szűz vagy.

Egyébként gratulálok, remélem lesz jövője a kapcsolatnak.

2019. máj. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudhatjuk, h tetszettél e neki, de az mindegy is, a lényeg, ha vonzódott hozzád.
2019. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A neten hol találtál ilyen lányt? Mert én nem nagyon találtam még egy komolyat sem itt.
2019. máj. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez sem komoly volt 3-as,csak keféltek és azóta a csajszi nem jelentkezett.

Nem jelent semmit.Dugni akart,te ráhúztad és most jegeli a dolgot.

2019. máj. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk valóban, ha azóta nem jelentkezett, akkor én nem nagyon büszkélkednék vele, h nem vette észre, h szűz vagy. A nők se hülyék.
2019. máj. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!