Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férjem asexuàlis?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem asexuàlis?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkàn kìvàn meg. Vagy ez simàn csak lustasàg?
2019. máj. 18. 21:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Hany évesek vagytok? Mióta vagytok házasok?
2019. máj. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Én 29, ő 33. Négy éve vagyunk hàzasok.
2019. máj. 18. 22:45
 13/25 anonim ***** válasza:
26%
Csak simán másra vágyik a 4 év után:)
2019. máj. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
21%
Simán félrekefél. Én is azt csinálom :D
2019. máj. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
95%

Első lépés: mondd el neki, hogy azt veszed észre, hogy ritkán kíván, és kérdezd meg, hogy miért van ez.

Ha nem tűnik őszintének vagy hihetően a válasza, akkor azok jönnek szóba, amiket az eddig válaszolók már elmondtak. Tehát lehetnek testi-lelki okai, kiszeretett belőled, valami konkrét baja van veled, megcsal, és valóban, lehet meleg is. Kedves dolog azt gondolni, hogy minden meleg férfi szereti az anált, mert igaz, a többségük biztosan szereti, de férfival. :D A melegek nem vonzódnak a nőkhöz, a fenekükhöz sem.

2019. máj. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

sztem is felre izel

33N

2019. máj. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

"Nem azt mondtam, hogy aki szereti az anàlt meleg, de a minden meleg szereti az anàlt."


Ezt nagyon nem jól értelmezed.

Aki meleg,az nem az anált szereti,hanem a férfi testet.

És attól,mert egy nőnek is van ánusza,az nem ugyanaz.


Másrészt vannak melegek,akik nem szeretik az anális szexet,képzeld is van.


Mióta vagytok házasok?Hány évesek vagytok?Mióta van ez,már az eleje óta,vagy mindig is ilyen volt?

2019. máj. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

A korotokat csak később olvastam,az első oldalt olvastam,amikor rákérdeztem,látom 29,33.


Hát ez még elég fiatal ahhoz,és a házasság ideje sem olyan hosszú,hogy azt mondhassuk kiégett,vagy nem kiván meg.


Ha csak nem nagyon megváltoztál külsőre,vagy gyerek született?Mert olyankor szoktak megváltozni ezek a dolgok.

2019. máj. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Vagy rejszol, vagy szeretője van, vagy nem akar szexelni mert valami baja van veled csak nem mondja mert még tépelődik. Deritsd ki. Esetleg beteg de ezt nem hinném. Sok sikert.
2019. máj. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Ha sikerült megbeszélni és kiderült miért nem kíván írd már légyszi. Kivancsi vagyok.


N

2019. máj. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!