Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem hajlandó lefeküdni velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonim28 kérdése:

Nem hajlandó lefeküdni velem a férjem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tavaly Júliusban esküdtünk addig minden ok volt. Július 30-án v9ltunk eggyütt utoljára. Már várandós voltam a fiammal,3 hónapos terhes voltam. Azután semmi. Mindig jött a kifogás hogy neki így nem megy, hogy terhes vagyok, majd ha megszületik. Megszületett, kifogás, majd ha meg lesz a 6 hetes kontroll. Megvolt, kifogás, nem tudjuk hogy hogy alszik a baba, mikor riad fel. Már rendesen, kiszámíthatóan alszik, majdnem 4 hónapos. A helyzet változatlan. Nincs senkije, mindig pontosan jár haza stb, csak inkább polírozza a bohócot mint velem legyen. Pont ugyanannyi vagyok mint terhesség előtt, semmi nem változott. Nem lehet kezdeményezni, leráz stb. Szerinte nem velem van a baj, de ha beszélni akarok róla akkor az van hogy ő már megmondta, és ne hozzam kellemetlen helyzetbe, majd jön magától. Na most 2 hónap múlva lesz 1 éve hogy nem volt semmilyen szexuális kapcsolatom. Mi a francot csináljak mert már mindent próbáltam?

2019. máj. 13. 14:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Válás,vagy szerető...
2019. máj. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%
Maszturbálás, játékszerek?
2019. máj. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%
Kuka.
2019. máj. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Párterápia
2019. máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem igen is erőltesd nála mert ez magával szemben sem korrekt és veled szemben sem, és gondol esetleg arra hogy ott egy gyerek és bocsánat de ezt kell mondjam ha ilyen körülmények között nő fel akkor az nem normális.. Ha pedig nem hajlandó változtatni akkor dönteni kell. Nem fogok pasi ként ellene beszélni hiszen nem is ismerem de akkor miért nem választott olyan feleséget aki aszexuális? Amúgy meg gondolom a gyerek közös elhatározás volt.. Sok kitartást és szerencsét kívánok!!
2019. máj. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%

Párterapeuta vagy válás, ha abba nem megy bele.

31F

2019. máj. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
27%

lehet meleg,csak gyerek kellett neki

én tuti elhagynám

2019. máj. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
39%

Megkérdezted tőle hogy konkrétan mi a problémája veled? Néma gyereknek az anyja se érti a szavát...


Nem lehet hogy esetleg merevedési gondja van és próbálja eltitkolni?

2019. máj. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%

Ha megkérded tőle őszintén, nem mondja el hogy mi a baja?

Valami gáz csak van vele, hogy nem akar szexelni.

2019. máj. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%

Ezzel sokmindent nem tudsz csinálni. Már nem tud úgy tekinteni rád mint a gyerek előtt mert anya lettél.


Azt ne mondd h 1 év alatt nincs senkije sem a férjednek. Sztem biztos h van. Megoldja ő okosba.


L

2019. máj. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!