Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pár hete rávett a párom az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hete rávett a párom az anális szexre. Azóta minden nap csináljuk, nagyon szereti. Azt vettem észre hogy napközben barna lesz a bugyim. Meglazult a záróizmom? Lehet ez ellen tenni valamit?

Figyelt kérdés
2019. máj. 19. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Anál hanyagolod..
2019. máj. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Neked is tetszik?
2019. máj. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Én évek óta szexelek analisan , nagyon szeretem is ,de nem szexelnek mindennap így. Bár egy két durvább aktust leszámítva amitől aztán pár napig kellemetlen volt az ülés és wc zes meg nem volt rossz tapasztalatom. De ettől függetlenül biztos megterhelo a testnek a mindennapos használat.

Elég sok sikosito hasznaltok? Rendesen kitagit előtte vagy csak durr bele ?

A barna folt széklet vagy vér ? Mert lehet vér is és az bizony nem oké.

Szerintem korlatozatok max heti 1 nagyon max 2 alkalomra.

2019. máj. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
igen. hagyjatok legalabb 1 hetet ki minden alkalom elott. most viszont legalabb 2 hetet ki kene, nekem annyi ido alatt jott rendbe a dolog mikor ilyen problemam volt. sajnos bar rugalmasak a zaroizmok, nem tudnak 1 nap alatt regeneralodni.
2019. máj. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Heti 1 anált tartsatok, legalább lesz mire várnia.
2019. máj. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Alapból nem kene seggbekuki
2019. máj. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért akarsz tenni valamit? Ha nektrek ez igy jo? (Ezzel jár.)
2019. máj. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!