Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, egyes nők miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egyes nők miért nem szeretik a tangát, vagy a Francia bugyit, amikor az a legtöbb férfi számára olyan izgató?

Figyelt kérdés
2019. máj. 19. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha igazan jó a csaj akkor a nagymamabugyi is izgató rajta
2019. máj. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mert gondolom kényelmetlennek tartják, és leszarják, hogy neked az izgató.

Próbáld ki és meséld el milyen volt.

2019. máj. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Csak ilyeneket hordok 12 éves korom óta. A klasszikus bugyi kényelmetlen nekem és a legkevésbé szexis dolognak tartom a világon.
2019. máj. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attol hogy a férfiak szamara izgató meg nem kell nekik megfelelni.

En csak tangat hordok, de azokat is megértem akiknek kényelmetlen.

2019. máj. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na igen , de én csak azt szeretném , hogy legalább estére húzzon ilyent a párom a kedvemért , ha ennyit megérdemlek ! De ő azt mondja , nem szereti és kész , meg inkább aludjak mert rosszat álmodok !
2019. máj. 19. 21:44
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Kényelmetlen, bevág, könnyen elcsúszik ... Ha nem lenne barátom, magamtól nem hordanám, ritkán veszem fel egész napra, de neki estére igen...
2019. máj. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sokak szerint kényelmetlen nekem 15 éves korom óta 2-3 francia és kb 15-20 tangám van . Lényegében 90%-ban tana van rajtam . Nem amiatt mert másoknak tetszik meg ilyenek , hanem alapból mindig passzos ruhákban járok és nem látszik át a vonala meg számomra kényelmesebb is mint a sima . 23/L
2019. máj. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
és ki nem sz*rja le a férfiakat? nem a férfi testén van, a nőére kerül, ő dönti el milyen legyen.
2019. máj. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!