Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a férfiak nem szeretik, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak nem szeretik, ha sok "lyuktársuk" volt egy adott nőnél, akkor a nőknek az miért vonzó, ha sok más punciban is járt már az illető férfi?

Figyelt kérdés

Tehát ugye a férfiak számára az taszító, hogy egy nőt sok férfi megdugott már. Minél nagyobb ez a szám, a nő annál értéktelenebb. Viszont a férfiaknál ez fordítva van. Annál vonzóbb, minél több nővel volt már szexuális kapcsolata. Ezért van az ún. 3-as szabály is, hogy ahány szexpartnert vall be egy férfi azt el kell osztani 3-mal, a nőknél meg meg kell szorozni.

A társadalom ugyanúgy vélekedik erről, tehát ha egy férfi benyögi egy társaságban, mondjuk hogy 40 nővel szexelt már, akkor: ez az Bélukám, 40 nő eddig az szép teljesítmény, király vagy. Ha ugyanezt egy nő nyögné be, hogy lefeküdtem 40 pasival, akkor: mekkora ordas nagy k__rva vagy.

Tehát értitek? Eszméletlen nagy a különbség. A kérdés az, hogy a nőknek ez miért vonzó, hogy a férfi már jó sok nőt felpróbált előttük? Akár az ismerősei/barátnői közül is, bár ez azért nem minden nőnek vonzó, de soknak. De az, hogy általánosságban véve nagyon tapasztalt egy férfi szexuális téren, azt ki lehet jelenteni, hogy minden nőnek vonzó. De miért?


2019. márc. 2. 13:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A birtoklási ösztön lehet az oka. Én fordítva vagyok bekötve, sok "luksógorom" van és jóban vagyok velük.
2019. márc. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez megint egy gyakoris baromság,rengeteg férfi szereti a ribiket,és a nők sincsenek mind oda a férfi ribikért.
2019. márc. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például egyáltalán nem vonzó
2019. márc. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Számomra egyáltalán nem vonzó. Hajtott már rám olyan 22 éves srác aki mondta hogy 7-8 nővel feküdt már le. És akkor érezzem úgy, hogy én nem egy újabb trófea lennék, meg kipipalt lyuk? Mert ennyi növel nyilván nem volt komoly kapcsolata ilyen fiatalon.
2019. márc. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem palinál is undorító az ha sok lánnyal összekeszik. Mert az ilyenen csak azt látom h mind1 ki vagy mi csak puncija legyen. Nem becsülik a női nemet igazán.
2019. márc. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem birom, ha a pasim sok lukban járt. Nem vagyok féltékeny, csak tisztelje már valaki magát annyira.
2019. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Most figyelj, A NŐKNEK NEM VONZÓ A FÉRFI RI.BANC...
2019. márc. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nőként engem sem vonz úgy igazán, de valamiért mégis imponál valamilyen szinten. Méghozzá abból a szempontból, hogy tapasztaltabb. Több mindent megélt már , ha például 10 nővel volt , mint mondjuk például aki 2 nővel volt együtt összesen . 🙂 Erre egy nagyon jó példa, hogy mikor én összejöttem a párommal , fiatal voltam, szűz voltam , azaz tapasztalatlan , de ahhoz már érett, hogy szexuális életet éljek . Alapból idősebb volt nálam nemis kis korkülönbséggel - imponált , hogy több nővel volt együtt, de ugyanakkor picit taszított is, hogy egy lennék a sok közül.

Végül belementem, nemis ez a lényeg, mert nem bántam meg. Azóta rögös úton vagyunk, de mégiscsak ki lehetett egy olyan kapcsolatot építeni közöttünk, ami szoros (szexuálisan és lelkileg is). Szerintem sok függ a férfi szempontjából. Teszem azt, ha egy férfi szerelmes lesz egy nőbe és nem olyan típus , aki “minden guruló almát IS megb@.sz” , akkor lehet esély bőven, hogy megáll nálad. Ha nem lesz szerelmes beléd (ez nem a te hibád), akkor valószínűleg egy leszel a sok közül és addig vagy, amíg jól érzitek magatokat együtt. A guruló almás férfiak többsége meg valamilyen szinten így védekeznek a csalódottság elől. Jó így nekik, mert nem kell közel engedniük magukat egy újabb nőhöz, csak szexelnek és ennyi , de valójában az összes vágyik legbelül egy tartós kapcsolatra, de képtelenek rá. Valaki megváltozik egyébként egy idő után, és jön neki olyan aki felé mer nyitni, de van aki világ életében ilyen marad hiába jön esetleg olyan nő az életébe, akire egész eddig várt - szimpla pszichológia 🙂 Védekezési mechanizmus a legtöbb pasinál. De ugyanez nőknél is egyébként. Akit sok csalódottság ért a kapcsolatok irant, egy idő után megérkezik az utolsó csepp a pohárba. De egyébként ezt mindenki másképp éli meg, valaki így védekezik valaki máshogy.

A türelem és a megfigyelés szerintem egy nagy aduász ilyenkor az ember kezében . Egy idő után mindenki kimutatja a foga fehérjét .

2019. márc. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%
Mert a férfi aki 40 nőt meg tud szédíteni, az valószinüleg nagyon tud valamit: karakteres, sármos, erős, okos, nagydumás, vagy ilyesmi. Ezek mellett már szexuális térren is profi kell legyen. Mindezeket a nők nagyon kedvelik, a magabiztos, tapasztalt férfiakat.
2019. márc. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

9-es te nem tudsz olvasni?

Most írja itt mindenki, hogy nem szeretjük az ilyen pasikat...

2019. márc. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!