Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy baj ha lefeküdtem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj ha lefeküdtem egy nálam 6 évvel fiatalabb lánnyal?

Figyelt kérdés

Neten ismertem meg, annyira tetszett meg nagyon vágyott a szexre ő is. Így talákozunk és... Én 22 éves vagyok.

Eddig ő vele szexeltem a legjobbat életemben, de kicsit zavar hogy ennyivel fiatalabb volt, úgy érzem hogy kicsit kihasználtam, de ő nem így érezni, végülis az a lényeg. Nem volt már szűz!


2019. máj. 19. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Hát ha élveztétek akkor nem nagy baj.

Ez még belefér. Az már ink baj lenne ha 45 évesen egy 16 éves fruskát d*gnál.


L

2019. máj. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kamu
2019. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Nincs ebben semmi rossz. Nem is értem miért kellett ezt megkérdezni. Amúgy meg ne aggódj, ha így benne volt a szexben, akkor tuti volt már vagy 10 *asz benne.
2019. máj. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Miért kamu?

Nem halucinálok még.

2019. máj. 19. 13:36
 5/7 anonim ***** válasza:
lol, az elején azthittem csak simán 6 évNÉL fiatalabb, na az gáz. De ez miért lenne gáz? Ki a francot érdekel már ne haragudj? Mármint ha a csaj is akarja akkor azt csináltok amit akartok.
2019. máj. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ő is akarta, kívánta, és élvezte, akkor örülj neki, hogy kölcsönösen élveztétek egymást! :)
2019. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 cameronmonaghanbabee ***** válasza:

Uristen. Nem baj. Miért lenne az? Ostoba az az ember, aki azt mondja ez baj. Valakinek már az is probléma ha valakik között több mint 2 év van. Ez beteges :D

És ha valaki 45 évesen egy 16 éves lányt d*g? De a lány is benne van? Nincs benne semmi. Eskü úgy jön le, mintha egy 40es nő lennél, akit megcsalt a párja egy fiatalabbal lol

Sokáig nem értettem, hogy tud valaki 16 éves egy 45 évessel lefeküdni..de hopp megértettem.

2019. máj. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!