Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtem egy jóval fiatalabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy jóval fiatalabb fiúval, mi a véleményetek? Másnak is bejönnek a fiatalok?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, nem régen ért véget egy hosszabb kapcsolatom, és egy buli alkalmával megismerkedtem egy tipikus babaarcú fiúval, és egy kis alkohol hatására sajnos megtörtént a dolog. 16 éves múlt el épphogy. Az a baj, hogy tetszenek ezek a tipikus 15-16 éves helyes srácok, de nyilván nem tervezem ebből rendszert csinálni...más is van így ezzel?

2017. máj. 4. 21:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
55%
Persze,van 1-2 helyes,vonzó köztük,de hogy lefeküdnék-e egy gyerekkel?Nem.
2017. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam oda, hogy lány vagyok :D
2017. máj. 4. 21:57
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

En keptelen lennek 16 eves lannyal lefekudni. De! Amikor 16 voltam mindig csak almodoztunk hogy milyen jo lenne egy idosebb lannyal szexelni! Szoval a sracnak kb most egy alom valt valora! :))

27/F

2017. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Nekem tetszik a pár évvel fiatalabb babaarcú srácok. 21 éves lány vagyok pár 18ast kiprobálnék de nem egyéjszakára. Ezek a srácok "felnéznek" ránk tapasztaltabbnak gondolnak. Nem akarnék senkiben sebeket ejteni pláne ha én vagyok az első neki, különösen oda kell erre figyelni.
2017. máj. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem gáz :)
2017. máj. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Én sem terveztem lefeküdni egyetlen 16 évessel sem, de az alkohol hatására jött elő belőlem, hogy nem tudtam ellenállni. Csak sajnos magamban kellett tisztáznom,hogy bejönnek a helyes tinik...és kíváncsi voltam van-e más is így ezzel.
2017. máj. 4. 22:07
 7/24 anonim ***** válasza:
78%
A tinifiúk nem vacakolnak. Ha 3-4 tini fiú (16-17 évesek) egyszerre rád mászhatna, csodát tennének veled. :)
2017. máj. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
46%

Én 21 vagyok. A srác idén töltötte a 17et. Nagykorúnak hazudta magát, hogy együtt legyek vele (persze iszogattunk, de amugy is lefekudtem volna vele), úgyhogy meglepett nagyon hogy azt hitte kamuznia kell hogy szóba álljak vele. Pedig ez is az a kellemes arcú, kigyúrt sportoló srác volt. Nagyon kis finom ;)

én szeretem őket, szerintem ez melengeti a kis lelküket h idősebb csaj is beadja a derekát. Én pedig imádom az ilyen kis tejes husikat :P

2017. máj. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
és igen jól mondta előttem, ők megragadják az alkalmat, nem tétováznak ;)
2017. máj. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
40%

"e az alkohol hatására jött elő belőlem, hogy nem tudtam ellenállni."


Értem, és ha most véletlen nem egy tinidiscoban lettél volna, hanem a szavannán, akkor a pia miatt leszoptál volna egy elefántot? Kérlek, mesélj még nekünk a kamu sztorijaidról.

2017. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!