Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális dolog a csajoknál,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog a csajoknál, ha van pasijuk és így akarnak flangálni a strandon?

Figyelt kérdés

Elég nagy mellei vannak a barátnőmnek, meg ugye jön a strandszezon.

Vannak ezek az atom brutál bikinik, amik alig takarnak valamit, de szó szerint. Azt mondta olyat akar, meg akarja mutatni mindenkinek, hogy milye van.

Valamiért nekem ez szarul esett, hogy mások figyelmére vágyik végül is, mások visszajelzésére. Mert ugye ezt mondta ezzel.


2019. máj. 19. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Bennünk nőkben Rivalizálás van

Itt nem a pasik a célpontok főleg ha már van egy bölény bikája akkor nem a marhák "bikák" bőgésére vágyik ...

N

2019. máj. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyél büszke a barátnődre! De azért tartsd nyitva a szemed :) (tudom ez szemét dolog) 37/N
2019. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a nő téged nem tisztel...
2019. máj. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
sztem legyél rá büszke nyugodtan
2019. máj. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyél férfi és mond meg neki hogy ilyent nem fogsz fel venni!
2019. máj. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy igazi férfi nem tűri hogy a nője mutogassa magát.
2019. máj. 20. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!