Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Folyton ugyanazzal a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton ugyanazzal a szexuális álommal álmodok. Mi miatt lehet?

Figyelt kérdés

Mindig ugyanazt álmodom. Bekopogok az egyik férfi tanárom lakásába. Ő megcsókol, és lelök az ágyára. Levetkőzünk mindketten és felteszi azt a kérdést, hogy biztosan akarom-e. Én mindig igennel felelek, ő pedig a nyakamat csókolgatva beteszi a farkát. A dús, sűrű barna hajába beletúrok, és az élvezettől vonaglok alatta.

Már két hete ugyanezt álmodom. Nem tudom mi van velem. Tény, hogy vonzó pasi, de nem hiszem, hogy ez egészséges, és így is, mikor anyám felkeltett én tiszta verejték voltam mindenhol, ami a bugyimon is átütött. Segítsetek!


19 éves budapesti lány



2019. máj. 20. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Ahhoz hogy elhigyjuk hogy nem csak pasikaz keresel talan nem kellett volna odairni hogy budapesti mert a sztoridhoz semmi koze annak hogy hol laksz :D
2019. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Gondoltam sokkal igényesebb, ha nem a megszokott kérdés utáni jelölést használom, vagyis a nem/kor-t. És nem, nem társat keresek. Nagy felelőtlenségnek tartom az interneten való ismerkedést társkeresés szempontból. Nem ismersz, szóval fontold meg az előítéleteidet!

2019. máj. 20. 16:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Az álmok egyik funkciója a valóságban át nem élhető vágyak kielégítése, ily módon a kielégíthetetlen vágyakból eredő halmozódó feszültség megelőzése. A visszatérő álmok csupán arról szólnak, hogy erősek a vágyaid. Semmiféleképpen nem szabad az álmok ellen küzdeni, hanem épp ellenkezőleg: örülni, elfogadni kell őket, mert ezek azért peregnek le előtted, hogy segíthessenek rajtad. Igazából szerencsés vagy, hogy a visszatérő álmod nem egy rémálom, hanem egy kellemes, izgató álom. Fiatal nő vagy, így teljesen természetes, hogy egy adott férfi izgató a számodra, ösztönösen rákattantál, egyfajta kiválasztottad, ideálod lett. Minél inkább átadod magad ezeknek a szexuális, túlfűtött álmoknak teljes szívvel, annál hamarabb töltik be a funkciójukat és múlnak majd lassanként el. De addig is tudatosítsd magadban, hogy teljesen normálisak ezek az álmok, s örülj, hogy ilyen egészséges szexualitással rendelkezel, aki egyszer egy valódi férfi társ mellett a valóságban is átél majd hasonlót, s aki mellett az illető férfi nagyon boldog lesz. Nem sok izgatóbb van egy férfi számára annál, hogy ilyen erővel kívánják, mint te az álmaidban azt a férfit. Még sok csodás élmény vár rád, ne próbáld tehát azt az ösztönösen erős szexualitást elutasítani, elfojtani magadban, ami ezeknek a rád váró élményeknek az alapja lesz. Minden rendben tehát, teljesen egészséges dolog az, ami történk veled. Semmi ok az aggodalomra, épp ellenkezőleg!
2019. máj. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!