Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha egy pasi felajánlan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy pasi felajánlaná, hogy elvisz vacsorázni és moziba egy szexért cserébe, beleegyeznétek?

Figyelt kérdés

2019. máj. 20. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nagyon minimális azon nők halmaza akinek ennyire alacson az önbecsülése. Lehet meglepő, de a nőknek is van saját jövedelme, el tudnak menni belőle vacsorázni és moziba és legalább megválaszthatják hogy kivel.
2019. máj. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem
2019. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Hogyne!! Bármelyik csaj szétteszi a lábát neked azért, hogy megnézhesse a moziban a Bosszúállók legújabb részét és aztán ehessen egy gyros tálat. De a kérdés, hogy üdítőt is kérhet hozzá??? Lehet, hogy valahol egy nyomornegyedben sikered lenne ezzel a szöveggel de hatalmas lúzernek kell lenned ahhoz hogy azt hidd, hogy egy mozijegy áráért (1800 ft) és egy tál kajáért (2-3000 ft) valaki le fog veled feküdni :D
2019. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Gyenge próbálkozás
2019. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem kösz.

Én is eltudok egyedül menni moziba, és vacsizni. Nem nagy szám.


Semmilyen szolgáltatás cserébe nem szexelnék pasival.


L

2019. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Biztosan nem.

Kifejezetten szánalmasnak gondolnék egy ilyen embert.

2019. máj. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
ha ugyes vagy megteszik. csak annyi a lenyeg, h ne emlitsd nekik a szexet, csak hivd el oket kajalni es moziba. aztan ha minden klappol koztetek akkor rakerdezhetsz, h nem e jon fel hozzad. :D lehet te nem igy gondoltad, de ezekkel a feltetelekkel csak igy lehet csajozni. kicsit mashogy kell ezt megkozeliteni, tudod :D
2019. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Ha csak a dugásra mész, miért viszed el randizni?

Nem értem a logikát.

Pláne ha a Bosszúállokra viszed az 3 órás film, kanosan nehéz lesz kibírni :D

2019. máj. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen
2019. máj. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem, nem vagyok prosti. De ha az lennék is alacsony ez a tarifa.
2019. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!