Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan nehéz kézzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz kézzel masztiznom? (L)

Figyelt kérdés
Bármennyire is fel vagyok izgulva, nézem közbe ami izgat egyszerűen nem megy. Kézzel kb fél óra kell hozzá és ritkán sikerül. Csiklóizgatóval (Durex) szoktam masztizni, kb 2 éve (akkor is azért mert nem tudtam elélvezni). Mi lehet az oka? Mindenhogy próbáltam már, 1ujj-2ujj stb.
2019. máj. 20. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Neked ez nem jon be. Ennyi èn sem szoktam es?!
2019. máj. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha a párod sem tud kézzel-szájjal csúcspontra juttatni?
2019. máj. 20. 22:41
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor nezd meg min stresszelsz
2019. máj. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Semmin. Nedves is vagyok meg minden
2019. máj. 20. 22:52
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Gpont vibrivel megdugdoslak nyalás közben. ott maradsz
2019. máj. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
A maszti így nekem sem megy, más technikával igen. Én sem tudok elelvezni nyalás közben (nem is igazán szeretem), mert intenzívebb, erősebb ingerlesre tudok csak elmenni. Nekem a misszionárius póz vált be.
2019. máj. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 érdeklődő35 ***** válasza:
Vibeivel próbáltad?
2019. máj. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!