Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehet ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben kifejezetten vonzónak találom a nagyobb fenekű nőket. Eddig nem tapasztaltam, mostanság viszont jobban felizgat, mint bármi. És nem, nem az anál miatt.
2019. máj. 21. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit jelent a nagyobb? :D

Én is szeretem a nagyot, de nem a zsírosat, hanem a széles csípőt és a kerek farpofikat.

2019. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert lehet rájöttél, hogy "nagy kofferbe jó pakolni." sokaknak sokkal izgatóbb a széles csípő-nagyobb popsi, amúgy sokkal nőiesebbek is általában és ruha nélkül is jobban mutatnak, nem mellesleg domborítani illetve homorítani is jobban tudnak. Meg (saját tapasztalat alapján) jobb is velük, mivel nem félsz, hogy kárt teszel bennük (több bennük az anyag), mint mondjuk egy csontkollekcióban :D
2019. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát olyasmire gondolok, amin azért látszik, hogy van izom is, de lehet adni neki rendesen. :D

Az utolsó néhány partneremnél vettem észre, hogy jobban izgat, még a hangja is, ahogy csattog szex közben.

2019. máj. 21. 22:09
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor végre megjött neked is az eszed :D
2019. máj. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!