Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Strapon kedvelő lányok, izgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strapon kedvelő lányok, izgat titeket, hogy pasit is megdugjatok vagy csak lánynak raknátok be?

Figyelt kérdés
Feldobnátok néha-néha a pasitokkal a szexet ilyennel vagy nem?
2019. máj. 21. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Exemet egyszer így kényeztettem. Furcsa volt hogy egy domináns nagydarab fickót én a törékeny 50 kilómmal megdugom de élveztem a helyzetet. 25 L
2019. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak lánynak raknám be.


Egy férfinek nem szeretném sztem az elég férfiatlan számomra ha látom h a pasi az én szerepemet játsza, és pucsít. Azt hagyja meg nekem.


L

2019. máj. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Ha ilyet kérne a pasim repülne a 69 es szaunáig.
2019. máj. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Ilyet férfi nem kér, b...zíval meg nem járnék
2019. máj. 22. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
nálunk néha van párcserés szex, ami elég furcsa még számomra hogy egy magas izmos srácnak behatolok miközben én alacsony és vékony vagyok
2019. máj. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

Mi a furcsa a magas izmos, meg a nagydarab kanyok pukiszurizásába sztrapponnal? Melegeknél ugyanúgy megy a téma, csak ott igazi lőccsel.

Lányokat nem izgatja, a műanyag sztrapponba nincsenek idegek.

2019. máj. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

nem mondanám magam "kedvelőnek", egyszer próbáltuk. amúgy izgalmas volt de inkább a szerepcsere miatt. kicsit kipróbálhattam h milyen lehet férfinak lenni. de ennyi. ő jobban élvezte a dolgot.

egyébként szerintem valahol az is jelzi egy kapcsolat komolyságát, h egy pár ki tud ilyet próbálni, és most inkább a szerepcsere spirituális oldalára gondolok, anélkül h azon aggódna h ez nem elég férfias (nyilván nem az), vagy h b . zis (mondjuk ez meg inkább butaságra vall), meg h le tudja vetkőzni az előítéleteket, tabukat.

2019. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Domináns érzés egy kapcsolatban a pasimat magamévá tenni egy felcsatolhatóssal! 49 bi csajszi
2021. szept. 19. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!