Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki ha valaki Óvszerel szexel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha valaki Óvszerel szexel?

Figyelt kérdés

Gáz ha valaki óvszerel szeretkezik?

Volt olyan srác aki még a orális szexhez is óvszert használt a sárcok kineveték és úgy csúfolták a hogy zsúgorfólia gumi kesztyű szatyor.


De ezek közül volt 2-3 barátnőm is aki szintén csúfolta ,de én nem nevetem rajta ,én amikor szexelek egy éjszakás kalandnál pasival mindig húzatok óvszert a pasival persze nem nagyon szeretik a pasik óvszert de én addig nem engedem meg hogy be tegye nekem ameddig nem húzott gumit a pasi.



2019. máj. 22. 21:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Xd
2019. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki.
2019. máj. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki! A nemibetegség az már inkább.
2019. máj. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Miért lenne ciki?

Jobb óvszerrel szexelni mint nélküle. Így megkíméled magad az izgulástól h vagy teherbe esel, vagy nemibeteg leszel. Főleg egyéjszakásnál.


L

2019. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
5%

Zsugoros szatyor.

Egyszer egy macskás öregasszony elkezdett gumiban leszopni.

Lehúztam a gumit, mondom így. Pár napja akkora pofája volt hogy így meg úgy letérdelne elém, élesbe meg semmi, mondjuk aki bölcsész szakon végez, meg olyan mint egy nagymama, semmi meglepô nincs.

2019. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki! Felelős szex része.
2019. máj. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Miért gondolom azt hogy a kérdező vagy nagyon fiatal vagy buta vagy troll?🤔
2019. máj. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, viszont védi az egészségedet a nemi betegségektől illetve a nemi úton terjedő betegségektől és fogamzásgátlásra is jó. Vannak olyan óvszerek is amik a nőt nagyobb élvezethez jutattja a felületi kidolgozatsága miatt.
2019. máj. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A nő az lehet élvezi gumival is a szexet de a férfinak kb olyan lehet mint gumi kesztyűben kezet mosni vagy mint űrhajós ruhában strandon fürdeni.
2019. máj. 22. 23:28
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki, felelossegteljesen gondolkodni sosem az. Inkabb nevessek ki az embert, minthogy osszeszedjen valamit..


26N

2019. máj. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!