Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki ha valaki Óvszerel szexel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha valaki Óvszerel szexel?

Figyelt kérdés

Gáz ha valaki óvszerel szeretkezik?

Volt olyan srác aki még a orális szexhez is óvszert használt a sárcok kineveték és úgy csúfolták a hogy zsúgorfólia gumi kesztyű szatyor.


De ezek közül volt 2-3 barátnőm is aki szintén csúfolta ,de én nem nevetem rajta ,én amikor szexelek egy éjszakás kalandnál pasival mindig húzatok óvszert a pasival persze nem nagyon szeretik a pasik óvszert de én addig nem engedem meg hogy be tegye nekem ameddig nem húzott gumit a pasi.



2019. máj. 22. 21:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%
A férfinak sem rosszabb, nyugi. Az csak hiszti. Vannak extra vékony gumik is.
2019. máj. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A ciki az lenne, ha nem óvszerrel szexelnél, és nemibeteg gondozóba kellene járnod. A felelősségteljesség nem ciki!
2019. máj. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
96%

Volt egy csaj haverom, akivel néha nem csak az élet nagy kérdéseit osztottuk meg, hanem az ágyat is.


Ő elég nyitottan kezelte a szex témát, sok partnere volt.


Mikor először lefeküdtünk közölte, hogy mit bohóckodok a gumival, ő csak nélküle szereti. Aztán gumiban csináltunk, de folyton visszatérő téma volt, hogy dugjam már meg koton nélkül, gyakran poénkodott, hogy miért nem, milyen pasi aki kotont akar.


Nos, olyan pasi, aki kedveli a haver csajt, de pontosan tudja, hogy annak milyen életmódja van.



Aztán elsodródott mellőlem, de úgy tudom gyereke lett valakitől, aki nem vette ki időben, vagy ő nem vette a tablettát be időben. Szóval nem tervezték. És meg szerencséje van, hogy gyereket kapott, nem betegséget

2019. máj. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 jdfGabrella ***** válasza:
Nem
2019. máj. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát én pont az óvszerhez ragaszkodás miatt úsztam meg egy apaságit, mivel a csaj nyomatta, hogy jajj ő szed gyógyszert nem kell gumi, és párhuzamosan rajtam kívül egy másik csókával is kevert.... A csóka hitt a csajnak és nem húzott gumit, teherbe is esett a csaj, én meg húztam gumit így nem volt kérdés ki a "szerencsés" apa... 29/F
2019. máj. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Bocs, én 50é vagyok, de kb 2x volt rajtam gumi, mindkétszer lelankadtam tőle, mert semmit nem éreztem benne.

Én nem fogok soha gumiba szexelni. 18é korom óta volt 4x gonorrheám, na és akkor mi van ? Beveszem a szokásos két tablettát és második napra már semmi bajom és kész.


Ez az egész kérdés nagyon túl van lihegve.

Régen egy doki mondta nekem, biológiai alapokon nézve hogy sokkal jobb egy tripper mint egy influenza, Miért is ? Mert az 100%-osan két nap alatt elmúlik, de az influenzával mindenki üzd (orvosok is) hetekig és még mindig nem tutti.


Sokan azért félnek tőle, mert a nemi szerven jön elő. És ezt fúúú de ciki meg stbstb. Ez baromság. A hüvelygomba sokkal nagyobb probléma, van sok nő aki nem is tud róla, évekig. Aztán ha nekem átadja akkor mi van ? Semmi, tabletta és kész.

Szóval akkor se kell gumi.


Aztán ez az egész óvszerre nevelés mögött is iszonyatosan nagy üzleti-anyagi érdek áll, mármint az óvszerfogyás mennyisége és ennek árbevétele.

Mindent meg lehet ideológizálni és el-be lehet adni a népnek, mert úgyis "beveszik", csak megfogalmazás és marketing függvénye. Aztán jön az előváladák duma, persze ki hagoztatja leginkább ? Hát persze hogy az óvszergyár-reklám. Amúgyis mindennel kapcsolatban vannak szélsőséges esetek, leht hogy csak 1000-ből 1x, de egy egy marketingmegoldás, ha kell ezt az egyet emeli ki és erre hivatkozik, de csak azért hogy az ő sz...rát vedd meg.


A 80-as években 10-ed ennyi óvszer volt, senki nem használta. És egy db-al sem volt több terhesség, abortusz , mint ma. Csak egy kicsit intelligensebb volt a társadalom, vagyis a nőkben volt annyi tartás, hogy ha nem szedett tablettát akkor szólt, stb stb.

Egy centivel semm volt több betegség, terhesség.


Na mindegy szóval nálam no gumi.

Eddig mindig megoldottam, hogy időben kiszálltam, ezután is igy lesz.

ENNYI.

2019. máj. 30. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

De ha a aids-et Hiv vírust kapsz el akkor azt már nem lehet meggyógyítani és életed végéig szedheted a gyógyszert.


Ettől félek meg azért milyen ciki már harmadjára negyedjére bemenni egy nemi beteg gondozóba.

2019. máj. 30. 13:16
 18/18 orton ***** válasza:
Sokkal jobb érezni egymást gumi nélkül nyilván, de férfiként mondom, gumival is teljesen jó dugni.
2019. máj. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!