Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Puncit akarok! Ez ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puncit akarok! Ez ennyire nagy kérés?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel lassan egy éve vagyunk együtt, de egyszerű olyan szinten elfoglalja magát, folyton rohan és nincs ideje rám, hogy puncit egy hónapban egyszer látok.És hiába mondom neki hogy hát de én szeretném és igénylem.Mindig csak majd, majd...Vagy letámad hogy nekem csak ez a fontos...Szerintem érthető ha ki vagyok rá éhezve.Pedig csak néha szét kellene tennie a lábát hogy legalább kinyalhassam.Még viszonzás sem kell.

Most már tudom milyen a farkas póz is...és unom... :(

Mit tegyek hogy megértse, kell a puncija?


Ő 42, én 28.



2019. máj. 23. 09:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem barátnő. Vagy aszex vagy melletted van valakije.
2019. máj. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De hisz biztos nincs senki rajtam kívül hisz sokszor meglepem otthon.Főleg mikor úgy tudja hogy sokàig dolgozom aznap.A munkahelyén is több embert megkérdeztem már akit ugye ismerek is és azt még megérteném ha egy kiáll mellette hogy falazzon, de hogy mindegyik...Azt már kétlem.Ő tök jól elvan, én meg sokszor már a falat kaparom kínomban.
2019. máj. 23. 09:09
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha puncit akarsz csinaltass magadnak
2019. máj. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy másik baratnőt, mert nem egyezik a szexuális étvágyatok..
2019. máj. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Mjanos24 ***** válasza:
86%
Jól értem a barátnőt 42,te pedig 28?nem gondolkoztál azon inkább fiatalabb barátnőt legyen mert akkor biztos több szexben lenne benne részét!,vidd olyan helyekre ahol kitud kapcsolódni hát ha az segíthet!
2019. máj. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Félek hogy az lesz, pedig szeretem.

Van hogy munka után van egy kis ideje és persze akkor is majd megveszek azért hogy legalább kinyalhassam.De akkor meg jön azzal hogy hát leizzadt meg fürdés előtt inkább ne...Pedig volt màr rá példa hogy úgy csinàltam neki és egyáltalán nem volt rossz.Ez is csak őt zavarja, engem nem.

A szőrrel meg kikészít...Ha nem tud előtte leborotválkozni ott, akkor is nehéz megértetni vele hogy engem nem zavar.

2019. máj. 23. 09:17
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen.Sajnos az idősebbek jönnek be.Volt mikor 55 éves kiéhezett nőhöz jártam "karbantartani".

55 éves volt de a szexuális étvágya 10x olyan volt mint a mostaninak.

Néha rosszabb volt mint egy 20 éves.

Akkor hittem el hogy hát a kor nem minden.

2019. máj. 23. 09:26
 8/14 anonim ***** válasza:
Más nő ( nem én) örülne , ha ennyire nyalni akarnák. Azegy jó dolog, sok pasi meg lusta rá, a “ demo” verzió után .
2019. máj. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Lehet hogy rosszindulatúnak hat majd a kérdésem, de együtt éltek és a te lakásodban vagy te fizeted a lakbért/rezsit? Mert ha igen, akkor egyértelműen csak érdekből van veled, azonnal ki kell tenni a szűrét.
2019. máj. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen.És még ha arról lenne szó hogy bénán nyalok, megérteném.De nem.Nem sietem,és nem kapkodom el.Nagyon ritka volt hogy egy nőt ne tudtam volna "eljuttatni a csúcsra".Ő is volt hogy 5-10 perc alatt elment tőle, pedig még annyira rajta sem voltam.

Viszonzást nem szoktam várni.Tőle sem várom el hogy viszonozza.Napi szinten nyalnám.És napi szinten biztos nem lenne szex mert általában 1 órán át bírom.Szóval még csak arra sem panaszkodhatna hogy gyorsan elmegyek.1 órán át.És ebből legtöbbször kétszer, de volt hogy háromszor is elment.És nem kamuzik mert mondtam neki hogy tudom mikor megy el és mikor játsza meg.Főleg nála, nagyon érezni mikor megy el.

2019. máj. 23. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!