Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Puncit akarok! Ez ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puncit akarok! Ez ennyire nagy kérés?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel lassan egy éve vagyunk együtt, de egyszerű olyan szinten elfoglalja magát, folyton rohan és nincs ideje rám, hogy puncit egy hónapban egyszer látok.És hiába mondom neki hogy hát de én szeretném és igénylem.Mindig csak majd, majd...Vagy letámad hogy nekem csak ez a fontos...Szerintem érthető ha ki vagyok rá éhezve.Pedig csak néha szét kellene tennie a lábát hogy legalább kinyalhassam.Még viszonzás sem kell.

Most már tudom milyen a farkas póz is...és unom... :(

Mit tegyek hogy megértse, kell a puncija?


Ő 42, én 28.



2019. máj. 23. 09:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#9 Nem.Még külön lakunk, és nem enged semmit se hogy álljak neki.Ha elmegyünk kajálni, akkor se nagyon rajong érte hogy én fizetek.Szóval még ez sincs.Ha valaki ezt érti, megköszönném ha segítene elmenni ezen.
2019. máj. 23. 09:57
 12/14 anonim ***** válasza:

Le vagy húzva haver !


És kevés vagy neki szexben ezért ritka az alkalmak is !

2019. máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, keress mást. Nem szeret eléggé, de az is gázos önmagában, hogy nem passzoltok szexuálisan.
2019. máj. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egy nőnek nem mindig a szexen jár az esze, mint a pasiknak, kérdező. Ha punci kell, hozd meg a kedvét a hancúrhoz. Ez bizony egy idő után minden kapcsolatban így műxik. De nincs ezzel baj, hisz ha szeretitek egymást, nem kell több, mint pár kedves szó, az erogén zónák "véletlen" érintése, stb.
2019. máj. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!