Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem tudok ismerkedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudok ismerkedni lányokkal akkor én sosem fogok tudni szexelni?

Figyelt kérdés

Mivel introvertált vagyok így nem nagyon megy az ismerkedés élőben. De barátnőt és szexelni azért én is szeretnék.

Lehet így nekem valamkor részem szexben?


2019. máj. 23. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

Amíg így közelíted, addig nem.


A barátnőt az ember nem szexre tartja. A másik emberi lény az nem egy szexrobot, hanem egy társ, akivel együtt van. A szex az meg hab a tortán. Jó, mondjuk elég fontos hab.


Ha az ember csak szexet akar, akkor kénytelen pénzért megoldani.


Meg ez az egész introvertált duma csak egy szar kifogás. Attól, hogy valaki izgul egy randin, még nem introvertált. De igen sok ember keveri össze az introvertáltságot a műveletlenséggel is. Ugye ha valaki műveletlen, buta, akkor egy beszélgetés kész kínszenvedés neki, mert csak ülni tud kukán, hisz semmihez nem tud hozzászólni.

Márpedig a lányokat nagyon is el lehet bűvölni azzal, ha az ember értelmes - de sajnos azt nem lehet tettetni. Egy kétszemélyes, relatíve meghitt térben (mondjuk egy kávéház sarki asztalánál) egy intovertált is nagyon jól tud beszélgetni egy másik emberrel.

A másik, amivel keverni szokás, az az igénytelenség. "Úgyse megyek emberk közé, minek vegyek tiszta ruhát?". Attól, hogy valaki introvertált, még megjelenhet igényesen.


Szóval ha valaki iényes, művelt ÉS introvertált, attól még nagyon jól be lehet csajozni. Aki retteg a beszélgetéstől, mert semmiről semmit nem tud, plusz a legjobb ruhája egy gyűrött melegítő, na az nem introvertált, hanem nyomi.

2019. máj. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ennyire leírtad már magad akkor addig nem fogsz tudni szexelni amig nem változtatsz ezen.


L

2019. máj. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj fizetőshöz,az egyszerűbb.
2019. máj. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!