Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként hogyan fogadjam el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként hogyan fogadjam el a kis pénisz méretemet?

Figyelt kérdés
2019. máj. 24. 07:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%
Azt kérdezed, hogyan fogadd el? Sehogyan. Ne fogadd el. És akkor????
2019. máj. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
65%

- Hát, kedvesem, ezt tudom nyújtani - tárja szét a kezét az ifjú férj.

- Rendben Józsi, akkor kezdd el nyújtani - válaszol az ifjú feleség.

2019. máj. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
33%
Ha mindenkinek 4-5 cm mélyen van a G-pontja akkor miért nem szexel egyszerűen mindenki ekkora fa**ú emberrel??? akkor nem mindegy???? és miért szenvednek szegény ekkorák az elutasítástól? ...mert nem jó a méret? vagy nem jó a nőnek? hmhmhm? Miért is nem jó a nőnek? Ez érdekes. Azért mert G-pont mindenkinek máshol van, ahogy a hüvelye is mindenkinek más belül. Máshogy szűkül, máshol bővül, máshogy selymes stb. Ezért kell megtalálni a kulcsodhoz a zárat és fordítva. A hüvely sem mindegy milyen. És rengeteg olyan nő van aki biológiailag képtelen elmenni hüvelyi úton...mert nincs hozzá "receptora".
2019. máj. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%

Attól meg lehet jót élvezni tőle, bár nagyokat lökni, durvulni nem tudsz vele.

Ez van fogad el, senki sem tökéletes.

2019. máj. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
45%
Nem a gpont miatt szexelünk. Akinek nem találtak soha meg, az ne szexeljen? Vagy az sosem élvezte? Vagy az összes pasi farka olyan, hogy hozzáér? Nekem például a méhszájam is érzékeny, kellemes tud lenni, gpont meg csak a kéztől robban. Egyébként én is rosszul mondtam : [link] és a hüvelyi orgazmus is onnan jön, ahonnan a csiklós, csak a hüvely nem mindenkinek olyan érzékeny és nem mindenki tud úgy beindulni, hogy összejöjjön. Ha fogalmad sincs, akkor ne oszd az észt ilyen arrogánsan, kismillió kérdőjellel, mert nevetségessé válsz.
2019. máj. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Ibiza2019 ***** válasza:
53%
van mas valasztasod ?
2019. máj. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én is arra szavazok, hogy ne fogadd el.
2019. máj. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
95%

Az összes farokméret miatt rinyáló fiúcskát elküldeném egy mozgássérült egyesületbe fél évre közmunkára. Had lássák hogy hol kezdődik az életben a probléma.

Ha nincs kezed, lábad, vagy béna vagy deréktól lefele, vagy vak akkor átértékeled a dolgot.

2019. máj. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem 16-17 kozott van, sosem mertem még meg teljesen erektált allapotban. Ettol fuggetlenul sokaig en is rosszul ereztem magam miatta. Az osszes baratnom azt mondta hogy ez tokeletes, az a "pont jó" kategoria. Nem tul nagy hogy ne lehessen elvezni a szexet es nem is kicsi. Ettol fuggetlenul sok ido kellett hogy elfogadjam magam. Furcsa vagyok, félórás szex után mar latom rajtuk hogy végük van de en meg folytatnam a kimerulesig, ugy tudom csak elfogadni magam..beteg vagyok?!
2019. máj. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
53%
Férfiként.
2019. máj. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!