Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Küldtél már magadról erotikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küldtél már magadról erotikus képeket valaki olyannak, akit alig ismertél?

Figyelt kérdés
2019. máj. 24. 14:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én nem, de nekem már többen is küldtem. Mondjuk hanyattesve nem voltam még idáig egytől sem, tehát az ingerküszöbömet nem ütötte meg.

28N

2019. máj. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11: A privátozóknak üzenem, hogy biztosan nem fogok előre képeket küldözgetni magamról vadidegen pasiknak. Ha ő annyira akar, tőlem küldjön, de én előre biztosan nem fogok.
2019. máj. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kuldtem már igen, de nem teljesen vadidegennek. Elotte azért egy kicsit irogattunk legalább és témába jobb az erotika.

28F


De nekem még valahogy nem jott egy csajtol se csak úgy kép :D

2019. máj. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok, nem szoktam küldeni, se idegennek se ismerősnek. Ha egy nő akarja megnézheti élóben. Ha nő küldene és kérné hogy én is küldjek az beleférne.
2019. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen
2019. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Volt rá példa, de ő kérte és nem csak úgy kéretlenül. Főleg ha viszonozza is. F
2019. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!