Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak a puncinak van ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a puncinak van ilyen jellegzetes illata vagy a faroknak is?

Figyelt kérdés

Lányok! A faroknak is van illata?

Fiú vagyok ezért csak azt tudom hogy minden puncinak ugyan az a jellegzetes finom illata van 😘😍


2019. máj. 24. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem minden puncinak ugyanolyan az illata, és ha mosakodnál, észrevennéd, hogy a farkadnak is van szaga.
2019. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
A faroknak is van. Nekem mondjuk nem kellemes az az illat.
2019. máj. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Van a faroknak, de mondjuk az élelmesebb fiúk alul is befújják magukat dezodorral, így tényleg illatos a farkuk.
2019. máj. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bummer ***** válasza:
100%

Én növényi alapú testápolót használok hogy egyedibb illat és íz legyen kellemes formában.

Tudom miért fontos. Egyik csajt azért imádtam mindennél jobban nyalni mert mindig mandula illatú és ízű volt.

2019. máj. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

A pénisznek is van illata,szaga,íze

Nem csak a nuninak

2019. máj. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
A faroknak is van, engem felizgat. 25f
2019. máj. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!