Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk titeket felizgatna ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket felizgatna ha egy erősen fogszuvasodott lány kényeztettne benneteket orálisan?

Figyelt kérdés
Ha egy olyan lány kényeztetne orálisan akinek szinte teljesen elvan rohadva a foga vagy fogatlan az felizgatna benneteket?

2019. máj. 25. 11:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
57%
Engem igen, de ugyan úgy csókolóznék is vele. Ha szeretem akkor is ha még csak úgy szexelünk akkor is. Mondjuk már csókolóztam rohadt fogú lánnyal (14 volt) ahogy akkor Énis. Ne nézték miatta de nem érdekelt.
2019. máj. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
42%
Látni kellene a lányt! Ha jól csinálná akkor tetszene!
2019. máj. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Miért fontos, hogy pont ez külön felizgasson?
2019. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Menj fogorvoshoz. A fogtömés, foghúzás ingyenes.
2019. máj. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Marhati Zsolt válasza:
68%
Menj fogdokihoz,gusztustalan+mindenre van megoldás!
2019. máj. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
Olyan parasztok vagytok közben egy normális kérdést tett fel a lány. Nekem bejön, én ugyan így szeretném a lányt, el fogadnám. Ha szeretné ég, szer úgyis megcsináltatja de az sem 2 fillér, de ha nem, úgyis elfogadnam a páromat. Ha szeretnél róla esetleg beszélni nyugodtan írj rám, azt mondták sokan h nagyon nagy erőt tudok át adni embereknek 😀. 16,7F majdnem 17 😊
2019. máj. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
74%
Engem halálosan izgatna a kérdés; hogy süllyedhettem ilyen mélyre?
2019. máj. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Én szeretem az orális kényeztetést (is)! A többi részlet kérdés!
2019. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Csináltasd meg a fogaid...ez elég gáz így nem csak az orális kényeztetés szempontjából ,hanem agyilag is...ne a sexen járjon az eszed hanem ,hogy egészségesebb legyél,szájhigénia ,stb...ez betegség ami mindenre kihat nem csak a libidódra..
2019. máj. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Igen, felizgatna😃

Egyáltalán nem a fogakon múlik minden😉

De van fogorvos barátom, aki tud segíteni.

2019. máj. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!