Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk titeket felizgatna ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket felizgatna ha egy erősen fogszuvasodott lány kényeztettne benneteket orálisan?

Figyelt kérdés
Ha egy olyan lány kényeztetne orálisan akinek szinte teljesen elvan rohadva a foga vagy fogatlan az felizgatna benneteket?

2019. máj. 25. 11:33
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Felizgatna de azért fogorvoshoz küldenél igaz e?


Akkor mégsem izgat a dolog.


Egyébként az én fogamon már nem lehet segíteni csak akkor ha az összeset kihúznák ,ebbe meg én nem megyek bele.

2019. máj. 26. 23:34
 22/26 Marhati Zsolt válasza:
51%
És miért nem mész bele?Már olyan profik a fog orvosok h úgy megszerelik akár egy fogkrém reklámba is jó lennél...Igaz , nem olcsó de minőség.V inkább jobban bejönnek a rohadó csonkok a szádba??
2019. máj. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Mit szerelnek meg te idióta?

Nem lehet vele már mit kezdeni az összeset ki kellenne húzni és az egész fogam pótlása bele kerülne egy millióba is.



Nekem ennyi pénzem nincs nem vagyok milliomos.



De az én ínyembe amúgysem lehetne beültetni mű fogat mert valószínűleg be gyulladna és kilökné a implantátumot.

2019. máj. 27. 00:52
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Anyámnak most csináltattunk teljes alsó-felső fogsort 40 000 Ft-ért. Csak nem a fogorvosnál kell megrendelni, hanem azt megkerülve a fogtechnikusnál.
2019. máj. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Kár volt bezárni az OPNI-t....
2021. júl. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Senior Séf ***** válasza:
Annyira felizgatna, hogy rögtön el is mennék. Jó messze!
2021. júl. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!