Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar velem szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem szexelni a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 35 évesek vagyunk (én vagyok a férfi), a párommal 12 éve vagyunk együtt, egyetemista korunk óta.

A kapcsolatunk első időszakában a napi 2 volt az átlagos szeretkezések száma.

Egy ideje már nagyon lecsökkentek az együttlétek számai (kb havi 1), gyakran elutasító velem, különböző kifogásokkal szerel le.

Amikor együtt vagyunk, akkor viszont élvezi a szexet, orgazmusa mindig van, általában 1-nél több.


Szeretjük egymást, ő is szeret, ebben biztos vagyok. És abban is, hogy nincs rajtam kívül senkije.

Fogamzásgátlót nem szed. Én nem híztam el, nem lettem igénytelen, stb.

A szexuális együttlétek számától eltekintve, nincs probléma a párkapcsolatunkkal.


Elhagyni nem akarom, mert tényleg szeretem és az életünket is már együtt építettük fel.


Mit javasoltok, hogy tudnám elérni, hogy újra jobban kívánja a szexet és mondjuk egy heti 2-3 azért meglegyen?



2019. máj. 26. 08:11
1 2
 1/12 anonymousreview60 ***** válasza:
55%

Ezt csak te tudhatod meg tőle. Kommunikálnotok kell!

1. Ahogy tudsz. Ha az nem, akkor nyúlkiugratás:

2. [link] Ha az nem, akkor:

3. Párterápia. Ha az nem, akkor pàrterápia.

2019. máj. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Felredugsz. Hidd el megerzi es bedobja magat.
2019. máj. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
tőle am kérdezted már? de nem számonkérően hanem érdeklődve..
2019. máj. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szándékos félrelépésen már én is gondolkodtam, de a prostizás nagyon távol áll tőlem, csak szexre meg azért nem olyan egyszerű nőt találni, még akkor sem, ha elég jól nézek ki.
2019. máj. 26. 09:52
 5/12 A kérdező kommentje:
3: igen, mindig próbál terelni.
2019. máj. 26. 09:53
 6/12 anonim ***** válasza:

Tudom ezen kiakadtok, de a lelke rendben van ?

Van eleg elményetek ?

Eleg idő amit együtt töltötök el ?

Szinhaz, múzeum, mozi ?

Udvarolsz neki ?

Akkoe erinted meg ha szexet akarsz vagy egyebkent is ?

Mi nők vágyunk az intimitásra , a gyengédségre, vagy éppen a vadságra .

Elég spontán vagy ?

Dobd fel valamivel az együttléteket, ellaposodott a szexuális életetek .

Beszelgessetek, nyiljatok meg, ki mit próbalna meg ki.

Segédeszköz.

Ruhák.

Randik.

Szedd fel újra, hóditsd meg.

A lényeg, megnyiljatok egymasnak !

2019. máj. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kihűlt a kapcsolat
2019. máj. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
99,9% hogy van valaki más akire vágyik. most nem azt mondom hogy félrelép, hanem azt hogy már gondolkozik valaki máson mert rád unt. de az is lehet hogy félrejár már régebb óta, simán megtudják játszani magukat, akár hosszabb távon is. aztán jön a hidegzuhany, hogy a férfi nem is érzett ebből semmit, minden rendben volt köztünk meg ilyenek. a barátnője már régen tud mindent, még a pasi nevét is. na kitartás.
2019. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8: Ez biztos, hogy nem. Ne kérdezd, hogy honnan tudom, de 100% bizonyossággal tudom.
2019. máj. 26. 14:33
 10/12 A kérdező kommentje:

6:

Nem akadok ki, lehet hogy itt van valahol az igazság.

Lehet, hogy kicsit beleragadtunk a hétköznapok szürkeségébe. Illetve mindkettőnknek elég stresszes munkája van, ez is benne lehet a pakliban.


Mit javasolsz, vannak esetleg ötleteid?

2019. máj. 26. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!