Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan alaznatok meg, lanyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alaznatok meg, lanyok?

Figyelt kérdés
szeretem, ha parancsolgatnak nekem, uralkodnak felettem es meg azt is, ha direkt feltekennye tesznek. akar meg az is beinditana, ha par dolgot megszabna nekem a lany amit nem csinalhatok nelkule, vagx muszaj megtennem akkor is, ha o nincs ott. az is beindit, ha csunyan beszelnek velem, vagy lekopnek. illetve, ha felcsatolhatossal jatszanak velem. ennek tudataban hogyan alaznatok meg, milyen feladatokat adnatok vagy miket mondanatok nekem?:D
2019. máj. 27. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Sehogy
2019. máj. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Betárnálak a lakásba 2 napra és kikapcsolnám a wifit.
2019. máj. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
privatban is johet :)
2019. máj. 27. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!