Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feltünően csinos lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltünően csinos lányok, mikor 1pasi bunkón utánatok füttyög vagy beszól, ha számotokra nem lenne ciki, akkor szarrá aláznatok az illetőt?

Figyelt kérdés
2019. márc. 25. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Meg sem hallom, észre sem veszem, és főleg nem reagálok primitív emberek primitív megnyilvánulásaira.
2019. márc. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja. Nem hallom meg, tovább megyek mintha semmi sem történt volna. A legnagyobb "pofon" nekik!
2019. márc. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal van a baj, hogy ciki, hanem hogy ha beszólok, dühös lesz, követ és megver.
2019. márc. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom annyira nagy számnak az ilyen eseteteket hogy konkrét kiakadjak, sőt még szarrá is alázzam

22/L

2019. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az elsővel. Konkrétan semmivel se leszek előrébb, ha vissza szólok. Inkább megyek tovább. Az ilyen úgy sem fog azért alább hagyni ezzel, mert én megmondom neki a magamét, plusz veszélyes is tud ez lenni. Tehát nem ciki, inkább csak felesleges energia befektetésnek tekintem.
2019. márc. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Van egy bizonyos színvonal, ami alatt én nem vagyok képes kommunikálni. Na, az ilyen bunkó beszólogatós típus mélyen ez alatt a szint alatt van.

Tehát nem reagálok.

2019. márc. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, ezek bunkok, ahigy 3. Irja. Egyszr beszoltam h anyád, az meg vissza h a tied. Elmeny volt..
2019. márc. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem. Anyukám arra nevelt hogy ne alázzam meg az ember társaim bármilyenek is.
2019. márc. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Igyekszem úgy továbbmenni, mintha nem vettem volna észre vagy nem tudnám, hogy nekem szól. Nem azért, mert számomra ciki lenne, hanem mert így biztonságosabbnak érzem. Ha leállok vele beszélgetni (akár szarrá alázni, akár csak visszaszólni, hogy ennek semmi értelme), akkor simán jöhet, megfoghat, esetleg felbosszantom és követni kezd vagy mittudomén. Engem őszintén inkább megijeszteni szoktak az ilyen szituációk, és nem zavarba hozni.
2019. márc. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Utánam nem füttyögnek, mert csúnya vagyok és nem fiatal. :-))) 35/n
2019. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!