Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ennyire peches lennék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire peches lennék a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem.De akárhogy is, alig vagyunk együtt.A szexre havonta egyszer kerül sor és akkor is amint befejeztük, kapkod és már vigyem is haza... :(

Sok kérdezgetés után végre elárulta hogy munkamániás...

Akár milyen anyagi háttere lenne, mindig dolgozna.

De ezt is csinálja.Reggeltől késő estig meg sem áll.Mindig talál valamit.

Ha látni akarom vagy találkozni vele, mindig csak annyit mond hogy nem tud mert még sok dolga van.

A kapcsolatunk elején még nem is vettem észre, de most már elég zavaró.

Mindig én vagyok az utolsó és ez egy kicsit rosszul esik.

Próbáltam megérteni és elhinni hogy tényleg sok dolga van és muszály megcsinálni.De nem!Ha nincs semmi, akkor is talál valamit.

Szeretem, és a szex is nagyon jó vele.De ez hogy a munkàba temeti magát...ezt nem bírom, és nem tudom mit csináljak.

Tényleg mondjak le róla?

:(


Köszi hogy elolvastad!


Ő 41, én 26



2019. máj. 27. 21:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

1-es és 10-es!!Azt hittem ez elég egyértelmű hogy 26 évesen dolgozok és van munkám.

Én is eljárok dolgozni nap mint nap.

Sőt még a sportra is szánok időd.

De ettől én még szeretnék vele lenni és ha ő is akarná, tudnék időt szánni rá.

És szerintem ő is tudna.

2019. máj. 28. 14:51
 12/12 anonim ***** válasza:

Jaja, dolgozol, ugye?

Csak kozben mindenre van idod. Elmelkedes a szexrol es gyakorisagarol, GYK-ra irogatas, sportolni is jarsz. Es akkor van a munkad...


Figyelj, nem lehet az, hogy o szereti a munkajat, es felelosseggel csinalja amit csinal? Utana meg amikor eppen nem dolgozik, akkor sem a szex az elso gondolata (41 evesen ezt tok normalisnak erzem)??? En is ilyen vagyok. A muszaj szot pedig pontos j-vel irjuk, kerdezo.


Az anyagi hatter meg mi az istent befolyasol ? ? ? Attol en nem fogok tobbet dolgozni mert jobb eletet akarok. Majd akkor keresek egy jobban fizeto munkahelyet, es ugyanannyit fogok dolgozni, vagy fejlesztem a tudasomat olyan teruleten, amit jobban megfizetnek. Ennyi. Az anyagi hatternek szinte semmi koze nincs a munkara forditott idohoz, ha furan hangzik, akkor bocs... soroljam hany ismerosom van aki a hobbijabol el, akkor ok mind 0 orat dolgoznak, megis sajat haz, auto, stb. (es nem a magamutogatasbol elnek). Csak tudni kene jo celra forditani a tudast, es az energiat.

41 evesen mar ki szokott alakulni az emberben, hogy mit szeret csinalni, es ha neki stabil munkahelye van, akkor gondolom biztos meg is becsuli.

A havi 1 alkalom eleg keves, de meg kell ertened ot, es vagy megbeszelitek ,vagy talalj mas teruleten oromet az eletben, szerencsere nem csak szex letezik (tudom, hogy Te is tudod szoval nem kell a valaszban kritizalni.).


#1 voltam

2019. máj. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!