Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm nem szereti az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem szereti az előjátékot?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a baratnőm nem túlzottan szokta kedvelni az előjátékot, peldaul csikló izgatás (azt mondja tul csikis) helyette inkabb ujjazást szeretne (utana meg egyből rakjam be..).

Mit lehet tenni például a csikis csiklóért (régen mielőtt nem szexeltünk, szerette ahogy csinalom)?

Bármi jó tanács?



2019. máj. 28. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csikis a csiklónál? még ilyet sem hallottam.

Nem lehet h nem jól csinálod, de nem meri ezt neked bevallani?


Am az ujjazás is előjáték.


L

2019. máj. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Eddig nem volt probléma, el is ment vele... 1-2 hónapja van ez (nem tudom miert)..


Amit kihagytam, par perc alatt teljesen be is nedvesedik, szóval ezzel nincsen probléma

2019. máj. 28. 22:36
 3/7 Diavolino44 ***** válasza:

Jobban kívánja már a behatolást. Ennyi.

Beszéld meg vele, nem fog haragudni érte.

Ha csikis akkor az erősségű nem jó. Szóval vagy finomabban vagy durvábban csináld neki.

2019. máj. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyalni enged? Akkor nem csikis?
2019. máj. 29. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen a behatolast kivanja..

Nyalni engedi igen, akkor nem csikis

2019. máj. 29. 15:44
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor nyald és ujjazd kezdésnek...tudod, gyufa-szabály; ha nedves, baszhatod :D
2019. máj. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
1-2x úgy nyulok hozza, már nedves :D Szóval akkor a gyufa-szabály elég gyorsan érvényesül
2019. máj. 29. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!