Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megdugnátok Péterffy Lilit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megdugnátok Péterffy Lilit?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2019. máj. 28. 22:40
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ismerek valakit aki mesélt róla szaftos dolgokat :D De ettől függetlenül meg dugnám persze
2020. jún. 30. 22:40
 12/19 anonim ***** válasza:
11%

Miért?

Nincs aki dugja?

2020. jún. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
38%

Én meghagyom a többieknek. Nekem nem az esetem. Az arca nem tetszik konkrétan, mert mindig úgy hordja a haját, hogy hatalmasnak tűnik a homloka.


Jó, papírzacsi fixálja, de mellbőségben sincs eleresztve. Viszont fenékre nem rossz.


Szóval nekem átlagos, futottak még kategória. Ha nincs más lyuk, bedugjuk, de ott még nem tart az apokalipszis, szal lehet válogatni.

2020. júl. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nincs rá szükségem.
2020. júl. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szép, szép, de egy fuck,marry,kill játékban inkább marry, vagy kill kategória
2020. júl. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha lenne rá lehetőség, akkor mindenképp! Nekem nagyon bejön. De egyelőre még csak közös képig jutottam.
2020. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Aki ezt a csajt nem dugná meg, annál komolyabb bajok is lehetnek. Forduljon szakorvoshoz sürgősen!
2020. nov. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
56%

17!


Fogalmam sem volt, hogy ki ez a csaj. Megnéztem a képeit és hááát...

Nem mondnék nemet, ha ledobná a ruháit előttem, de eddig minden nővel ezt tettem, ha ilyen helyzet adódott.

De semmit nem tennék azért, hogy ez előálljon. Amelyik képen valahogy kinéz az arca, azon annyi vakolat van, mint anno az 50 éves matektanárnőmön. Nem tudnám szépnek mondani, nagyon tucat csaj.

Az alakja pedig inkább taszít, mint vonz.

2020. dec. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Persze! Részemről semmi akadálya nem lenne...
2022. jan. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!