Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan jó lenne egy Rendőrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan jó lenne egy Rendőrel szeretkezni régóta vágyom már rá ez fétis? 22 l

Figyelt kérdés

Ez fétis vagy inkább szexuális vágy az hogy régóta álmodozom arról hogy együtt legyek egy rendőrel pl egyenruhában lenne ,nem tudom miért de a rendőrök olyan komolyak vagy nem tudom jól is néznek ki sportosak vágyakozom róla hogy szexeljek egy rendőrel.


De mondjuk egy biztonsági őr vagy egy polgár őr vagy közterület felügyelő az is jó lenne de nem tudom miért de vonzodom az ilyen biztonsági komoly emberekért.



2019. máj. 29. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet tudat alatt bejönnek az egyenruhás fickók.
2019. máj. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Az egyenruha engem is izgat..főleg a tűzoltó. De bejön meg a tanár is..bár az nem egyenruhás..
2019. máj. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Kovács hadnagy vagyok keres bátran.
2019. máj. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert a hatalmat társítjátok az ilyen foglalkozásokhoz, akiknek jó alárendelődni.

Valójában az igazság az, hogy ők is a feljebbvalóik parancsaira ugrálnak.

2019. máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy ezzel egyedül. Én is vonzódom az egyenruhás férfiakhoz. Olyan igazi férfiak.
2019. máj. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szivessen megbilincselnélek kerdező!-)
2019. máj. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 orton ***** válasza:
100%
Egyenruha -> kiváltság -> őrző/védő szerep. Mint az ősidőkben a nők a legerősebb harcoshoz vonzódtak, aki megvédi őket. Nyilván az egyik legférfiasabbnak tűnő tevékenység tudat alatt manapság is a nőknek.
2019. máj. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Katona nem jó? Azok elintéznek 6 hónap szolgálat után mint a sicc !
2019. máj. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd lesz aztán sírás-rívás, ha megbilincsel!:)
2019. máj. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Az egyik "kedves" válaszadó szerint férfiasnak tűnő foglalkozás... haverka, próbáld ki és rájössz, hogy nem csak tűnő, hanem az is.
2019. jún. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!