Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogyan adhatok nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan adhatok nagyobb örömet neki?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek vaginizmusa van ami azt jelenti,hogy ha egy tárgy közelít a vaginájához akkor az annyira össze szűkül, hogy vagy lehetetlen vagy nagyon fájdalmas lesz a behatolás. A kezelést már elkezdtük de az nagyon hosszú ideig is eltarthat.

Legtöbbször amikor együtt vagyunk kézzel szoktam kényeztetni amitől szinte mindig elmegy azonban csak kisebb orgazmusai vannak (olyan átütően erős nincs).


Tudnátok adni arra tippeket, hogy ezzekkel a játékszabályokkal játszva (nincs nagyon behatolás) hogyan tudnék neki nagyobb örömet okozni? Van-e valami bevált technikátok? Illetve milyen játékos dolgot próbálnátok még ki/vinnétek bele az együttlétetekbe az én helyemben, ami neki is nagy élvezet lesz?


A segítő válaszokat előre is köszönöm!



2019. máj. 29. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:

A barátnőd menjen szexuálpszichológushoz.

Ti pedig párterápiára

De ketten is mehettek a szexuálpszichológushoz

2019. máj. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Nyaljad
2019. máj. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az első válaszra: igen ezt értettem az alatt hogy a kezelést már elkezdtük.


A második válaszra: azt kevésbé szereti

2019. máj. 29. 12:16
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Nekem a nyalás sokat segít

Nekem is vaginizmusom van. Egy trauma miatt


Yoni masszázsal próbálkozz

2019. máj. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen amit az análhoz használnak a nök ilyen kis műpénisz alaku felfujhato mű bre . Azzal ovatosan lehetne tágittani szerintem az a legkiméletessebb és a baránőd meg magának is csinalhatja o érzi hogy mikor elég.
2019. máj. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!