Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Múltkor sétáltam az erdőben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múltkor sétáltam az erdőben, és megláttam egy párt miközben szexelnek. Ilyenkor mi a helyes viselkedés?

Figyelt kérdés
2017. jún. 1. 16:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elő a kamerát, felvétel gomb, és csapatsd. ;) Amúgy meg viccet félretéve menj úgy mintha ott csak levegő lenne.
2017. jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én csendben visszafurdultam.
2017. jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azért azt nehezen bírnám megcsinalni. Kikerekedett a szemem.
2017. jún. 1. 16:46
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Odamész és megkérdezed ,hogy gondoltak-e a védekezésre,mert nálad van gumi.:)18/F
2017. jún. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Minha ott sem lennének. De ha nem tudod megállni, akkor meg is nézheted őket. Nem Te jársz rossz helyen, ők szexelnek ott ahol megvan a lebukás kockázata. Ne Te érezd magad rosszul.
2017. jún. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Tompadúr ***** válasza:
81%

Ha nem vesznek észre és tetszik amit látsz akkor maszturbálni kezdesz. Ha észrevesznek és folytatják akkor megintcsak maszti és ha bevállalósabbak akkor kéreckedj be harmadiknak. :D

26/F

2017. jún. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Mesélj nekik Jézus urunk és megváltónk szeretetének erejéről.
2017. jún. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Vagy csak odakiabálsz nekik valami rettenet nagy ökörséget... pl: JÖN A MEDVEEE!

És fapofával elsétálsz.

2017. jún. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

#8 ez jo 😂

Amugy le kell ulni szemben egy padra, es elovenni egy ujsagot v konyvet. Mikor megfordulnak lesz nagy meglepetes 😂😂😂

2017. jún. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hatodikban az osztálykiránduláson láttunk egy szexelő párt az erdőben. Kíváncsian figyeltük őket, természetes szép halkan, aztán reccsent egy faág és menekültünk amerre csak tudtunk.

18/F

2017. jún. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!