Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy barátnőm pasija kitalál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy barátnőm pasija kitalálta, hogy szeretne 3as szexet, és engem szeretne bevonni barátnőm barátnői közül, akkor lehet bejövök neki? 😕

Figyelt kérdés

Barátnőm mondta el nekem ezt mikor ketten voltunk csak, és kérdezte én szeretném-e mert barátja engem javasolt. Mostanában többet szoktam vele/velük találkozni amióta szakítottunk párommal.

Szerintetek?



2019. máj. 30. 03:26
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Megakar dugni és kész.
2019. máj. 30. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi se kötelező. De egy hármas nem rossz, de csak akkor, ha te is akarod és bejön neked mindkét fél, sőt, magadtól is benne lennél. Az nem jó út, hogy addig rágják a füledet, amíg beadod a derekadat. Azt lefogadom, hogy egy pasinak bejönne egy hármas szex a barátnőjével és annak egy barátnőjével... Minden férfinak van ilyen álma.
2019. máj. 30. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Baratokkal nem valanam

Azert gondolt rad mert eppen nincs senkod

A pasi nem gondolkodik mert ha szexelsz a baratnoddel es a pasijaval simen lehet ez lesz az oka h szetmennek.

Ritka az a no aki tudja kezelni azt h a pasija a szeme lattara kefeli meg a baratnojet.

Alt feltekenyseg es szakitas a vege

2019. máj. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te nem ismered a nőket. A nők simán osztozkodnak egy potens pasin, pláne ha biszexek is, akkor teljesen jól megvannak egy ilyen hármas kapcsolatban.

Ez nem azt jelenti, hogy fejest kell ugrani a hármasszexbe. Csak azt, hogy semmi jele annak, hogy emiatt szétmennének. Eleve ha a barátnő féltékeny lenne a párjára, akkor meg se említi a posztolónak azt, hogy hármasozást akar a pasija.

2019. máj. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Te is 14 éves vagy kb
2019. máj. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kb igen.


Ha akarod, hajrá!

2019. máj. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván bejösz neki, különben nem téged ajánlott volna.


Sok szerencsét a 3ashoz.Jó neked


L

2019. máj. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Irigylem a barátnőd pasiját... :) Én is élveznék egy hármas felállást... :D


Azonban az egyik korábbi hozzászólóval ellent mondanék! Nem minden pasi álma ez. Személyesen ismerek olyan pasit, aki az 1 nő 1 férfi felállásban hisz... Minden más undorító neki, pedig nem templomba járó istenfélő.

2019. máj. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bejössz neki, igen.
2019. máj. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!