Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jött már össze valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jött már össze valakinek valamilyen értékelhető kapcsolata itt a gyakorin?

Figyelt kérdés
Gondolok itt együttjárásra, netán szerelemre, vagy csak szexkapcsolatra... ha vannak érdekes sztorik a témában szívesen látom.. 21F
2019. máj. 30. 14:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Igen, volt. A csajjal megismerkedtem, úgy tűnt kapcsolat lesz. Aztán kiderült, hogy mentális beteg.

Egy ideig tudta tartani magát, aztán kitört...

Menekültem...

2019. máj. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Több szexkapcsolat és egyéjszakás is összejött innen.
2019. máj. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Alakulóban van egy
2019. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Itt ismertem meg a párom egy éve. Fél éve együtt vagyunk.
2019. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
több mit 1 éve GYK-zom. Egyszer volt innen egy egyéjszakásom (valamilyen csoda folytán ) de nagyon nem lehet itt ismerkedni. A nő akivel beszélsz és 20 évesnek mondja magát nagy valószínűséggel egy vén búza, jobb esetben egy unatkozó ötvenes háziasszony. Nagyon nem javaslom az inen való ismerkedést. Egyrészt nagyon nehéz, akivel beszélsz az esetek túlnyomó többségében pár levélváltás után eltűnik, másrészt az imént részletezett rizikófaktor miatt.. Bárhol máshol könnyebb dolgod van ismerkedni mint itt. Alapból 10 nőből 1 ha válaszol az üzenetedre. És sokkal valószínűbb az, hogy csúnya / 500 km-re lakik tőled mint a fordítottja.
2019. máj. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csak Szexkapcsolat
2019. máj. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

3 éves kapcsolat jött itt össze nekem.



25/f

2019. máj. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

MInden héten 3 fullos nagymellű szőkét szedek össze, megbeszélek velük egy talit, értük megyek az X5-os BMW-vel, hazaviszem a 70 milliós házamba, majd a 22 cm-es farkammal 2 órán át szexelünk.

Nah kb. ennyire hiteles az itt válaszolók nagy része.

2019. máj. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 he84 ***** válasza:
Nekem laza kapcsolat, ami hasonló a barátság extrákkal viszonyhoz.
2019. máj. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Az itteni férfiakról pár levél után rendszerint kiderül, hogy vmi baja van, ami miatt a való életben nem tud csajozni.
2019. máj. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!