Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális szexnél mik az alapvető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szexnél mik az alapvető dolgok amikre figyelni kell?

Figyelt kérdés

Elsősorban higéniai szempontból kérdezem, hogyan szoktatok tiszták maradni. Melyik pózban érdemes először kipróbálni.

Én még sosem csináltam de nagyon izgat a gondolat, azaz sokkal inkább az ahogy elképzelem a párom beleengedi magát oda meg a bejárathoz és tocsogok csak vannak kis gátlásaim.

22/L :)


2019. máj. 30. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a gondod, hogy kifolyik-e a cucc? Ha még nem csináltad soha, akkor vissza zár annyira, hogy nem fog.
2019. máj. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Ürítkezés, kimosás, mosdás,

2. Szex elül

3. Utána szex hátul, végbélbe.

4. Végbélből hüvelybe sose, még akkor se, ha előtte megvolt a tisztálkodás.

2019. máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először olyan pózba csináljátok, ahol te irányítasz, mert te fogod érezni hogy mikor jó, és ha már úgy érzed hogy már nem fáj vagy csak egy nagyon kicsit akkor a párod átveheti az irányítást. És nagyon figyeljetek a megfelelő síkosításra. :) Nekem egyébként "ollózáskor" a legjobb :) 18/L
2019. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gumi!!! Gumi!!! Gumi!!! :D Legfontosabb! El lehet vele kerülni a fertőzéseket, könnyebben csusszan be és a súrlódást is el lehet vele kerülni. Szerintem gumi nélkül eléggé fájdalmas. Ja és sok síkosító. Ne víz alapút válassz, mert az könnyen kiszárad.
2019. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!